Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7688
Вчора 14948
За цей тиждень 55697
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 294101
За минулий місяць 266713
За весь час 5548912
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
Протягом листопада 2019 року Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 152 тис. тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 27 тисяч транспортних засобів, 179 тисяч громадян.
ГУ ДПС у Вінницькій області застерігає платників податків Вінниччини від спокусливих пропозицій псевдоподатківців, які наразі активізували свою діяльність у регіоні.
Упродовж січня-жовтня 2019 року платникам податків Вінниччини повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 680,2 млн грн податку на додану вартість.
За фізичною особою – підприємцем, яка подала державному реєстратору заяву про припинення підприємницької діяльності, залишається обов’язок щодо подання звітності та остаточного розрахунку з податків (зборів) та єдиного внеску. Про це повідомили в Жмеринському управління ГУ ДПС у Вінницькій області.
За інформацією Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Вінницькій області, впродовж жовтня поточного року від платників Вінниччини до місцевих бюджетів надійшло 16 млн 365,9 тис.грн у вигляді акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Жмеринське управління ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє щодо змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідно до яких відкрито можливість використовувати замість традиційних РРО спеціальні програми. 
Про ключові завдання, ідеї, поточні напрацювання та про те, чого вже вдалося досягти новій податковій службі лише за три місяці, розповів Голова ДПС України Сергій Верланов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Й.В. Тобіасом Тибергом.
Жмеринське управління ГУ ДПС у Вінницькій  області нагадує, що відповідно до пп. 174.2.3 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єкти спадщини  оподатковуються  за ставкою, визначеною у п. 167.1 ст. 167 ПКУ, для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, та для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента.
Працівники Жмеринського управління ГУ ДПС у Вінницькій області звертають увагу платників, що чинним законодавством, яке регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ.
Одним із головних напрямків реформування ДПС має стати розвиток онлайн сервісів і діджиталізація. Про це заявив Голова ДПС Сергій Верланов під час Українського форуму якісного регулювання бізнесу, організованого виданням «Економічна правда».