Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 68
Вчора 7312
За цей тиждень 68
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 126063
За минулий місяць 247608
За весь час 2982476
15 Листопада 2019
Закон має на меті покращення якості надання адміністративних та інших послуг у сфері будівництва, зниження корупційних ризиків при їхньому наданні, забезпечення публічності надання таких послуг.

 
14 Листопада 2019
Про такі відрадні результати господарювання аграріїв району йшлося у виступі начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолія Каська під час сьогоднішніх урочистостей з нагоди прийдешнього Дня працівників сільського господарства.
14 Листопада 2019
Таку високу оцінку роботі аграріїв Барського краю дав голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня працівників сільського господарства, яке відбулося сьогодні, 14 листопада, в залі засідань Будинку рад.
14 Листопада 2019
Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, який відзначається в нашій державі 21 листопада.
14 Листопада 2019
У зв’язку з численними зверненнями громадян та поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет щодо повірки квартирних лічильників та оплати за ці послуги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в межах компетенції інформує.
14 Листопада 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.
13 Листопада 2019
Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.
13 Листопада 2019
Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика до Carol of the bells» та відкриття оновленого Музею-квартири Леонтовича.
13 Листопада 2019
13 листопада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками та працівниками місцевих рад, відповідальними за ведення військового обліку. У зібранні взяли також участь представники районного військового комісаріату та відділення поліції.
13 Листопада 2019
Таким був лейтмотив пресконференції завідувачки відокремленого структурного підрозділу «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлани Попової, лікаря-інфекціоніста центральної районної лікарні Жанни Бородкіної та лікаря-педіатра районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Алли Кордон.