Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 101
Вчора 620
За цей тиждень 1369
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 24016
За минулий місяць 33171
За весь час 334794
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»

     Організаційні та процедурні питання діяльності районної державної адміністраці регулюються регламентом, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації  від 15 жовтня 2008 року №648 "Про внесення змін до регламенту районної державної адміністрації".

 

 

    Режим роботи та внутрішній трудовий розпорядок здійснюється відповідно до затвердженого розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 лютого 2008 року №61 "Про єдиний режим роботи та Правила внутрішнього трудового розпорядку в районній державній адміністрації".

 

 

     Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності

Районна державна адміністрація діє на підставі Конституції України (статті 118, 119) та Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року №586-XIV.
Районна державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади, що в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Барського району, а також реалізує повноваження, делеговані їй районною радою.
 
Основними завданнями районної державної адміністрації є:
1) виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади;
2) забезпечення законності та правопорядку; додержання прав і свобод громадян;
3) виконання районних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля.
4) підготовка та виконання районного бюджету;
5) звіт про виконання бюджету та відповідних програм;
6) взаємодія з органами місцевого самоврядування;
7) реалізація інших наданих державою, а також делегованих Барською районною радою повноважень.
Нормативно-правові акти з питань, що належать до компетенції облдержадміністрації
На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова районної державної адміністрації видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів – накази.
Розпорядження голови районної державної адміністрації, прийняті в межах його компетенції, є обов'язковими для виконання на території району всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.
Розпорядження голови районної державної адміністрації ненормативного характеру набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію. Ці акти доводяться до їх виконавців, а при потребі – оприлюднюються.
Розпорядження голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру підлягають державній реєстрації в районному управлінні юстиції і набирають чинності з моменту їх реєстрації, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.
Розпорядження, які стосуються прав та обов'язків громадян або мають загальний характер,підлягають оприлюдненню і набирають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.
Порядок оскарження розпоряджень, виданих головою районної державної адміністрації та наказів керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
Розпорядження голови районної державної адміністрації, що суперечать Конституції України, законам України, рішенням Конституційного Суду України, актам Президента України та Кабінету Міністрів України або інтересам територіальних громад чи окремих громадян, можуть бути оскаржені до Кабінету Міністрів України або до суду.
Розпорядження голови районної державної адміністрації, що суперечать Конституції України, законам України, рішенням Конституційного Суду України, іншим актам законодавства або є недоцільними, неекономними, неефективними за очікуваними чи фактичними результатами, скасовуються головою обласної державної адміністрації або в судовому порядку.
Накази керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, що суперечать Конституції України, іншим актам законодавства, рішенням Конституційного Суду України та актам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, можуть бути скасовані головою районної державної адміністрації, відповідним міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади.