Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2919
Вчора 7557
За цей тиждень 10476
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 136471
За минулий місяць 247608
За весь час 2993068
14 Листопада 2019
У зв’язку з численними зверненнями громадян та поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет щодо повірки квартирних лічильників та оплати за ці послуги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в межах компетенції інформує.
14 Листопада 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.
13 Листопада 2019
Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.
13 Листопада 2019
Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика до Carol of the bells» та відкриття оновленого Музею-квартири Леонтовича.
13 Листопада 2019
13 листопада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками та працівниками місцевих рад, відповідальними за ведення військового обліку. У зібранні взяли також участь представники районного військового комісаріату та відділення поліції.
13 Листопада 2019
Таким був лейтмотив пресконференції завідувачки відокремленого структурного підрозділу «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлани Попової, лікаря-інфекціоніста центральної районної лікарні Жанни Бородкіної та лікаря-педіатра районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Алли Кордон.
12 Листопада 2019
Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення інформації про заплановані заходи здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і їхні результати. Інформація розміщена на сайті Держгеокадастру
12 Листопада 2019
"Час:Громади": Інтерв'ю голови ОДА Владислава Скальського
12 Листопада 2019
Дмитро Кулеба у Брюсселі назвав п'ять пріоритетів інтеграції до ЄС. Оновлення Угоди про асоціацію, посилення співпраці з ЄС в енергетиці, «цифрі» та кібербезпеці, офіси євроінтеграції та тренінги для держслужбовців: основні результати засідання Комітету асоціації Україна - ЄС. “Євромапа України”: презентовано інструмент щорічного моніторингу євроінтеграції регіонів України.
12 Листопада 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». У документі йдеться про заходи, спрямовані на продовження структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення рівня добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, впровадження європейських стандартів життя, зміцнення держави.