Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 258
Вчора 1328
За цей тиждень 2461
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17587
За минулий місяць 19152
За весь час 673282
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
19 Квітня 2018
Сьогодні, 19 квітня, у залі засідань Будинку рад відбулася чергова 22 сесія районної ради 7 скликання, яку вів очільник самоврядної влади району Михайло Піддубний. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, заступник голови районної ради Олександр Парчевський, керівники територіальних громад району, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники прокуратури, правоохоронних органів, громадськість.

Під час пленарного засідання депутатами було розглянуто 23 питання порядку денного.  

Зокрема вони заслухали інформацію заступника начальника Барського відділення поліції Жмеринського ВП  ГУНП  у Вінницькій області, майора поліції Дмитра Семенова про стан охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території району.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки ГО «Учасників бойових дій Барського району» поінформував депутатів голова районної ради Михайло Піддубний.

Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної Програми «Безпека Барського району – взаємна відповідальність влади та громад» на 2016-2020 роки йшлося у виступі Олександра Корженевського - начальника Барського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, майора внутрішньої служби.

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 21.12. 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» поінформувала присутніх начальник управління фінансів райдержадміністрації Ірина Гуменюк.

З інформацією про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Барським районом» виступив голова районної ради Михайло Піддубний. 

Решта питань стосувалася, в основному, комунальної власності та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян та у державній власності.

З усіх розглянутих питань депутати ухвалили відповідні рішення.


Районна рада