Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 486
Вчора 2216
За цей тиждень 4827
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49211
За минулий місяць 69614
За весь час 859273
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
23 Лютого 2018
22 лютого 2018 року у великій залі адміністративного приміщення Будинку рад відбулося  засідання чергової 21 сесії районної ради 7 скликання, яку вів голова районної ради Михайло Піддубний. 

З 34 депутатів було зареєстровано 21.

У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк.  Запрошені на сесію були також перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, представники правоохоронних органів, керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, голови територіальних громад району, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії перед присутніми виступила головний лікар філії Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Жмеринська станція екстреної медичної допомоги» Тетяна Кузьміна, яка була запрошена на засідання на звернення депутатів районної ради. Вона розповіла присутнім про нову модель функціонування екстреної медичної служби, дала відповідь на критичні зауваження щодо роботи медиків, пояснила, в яких випадках бригади швидкої допомоги, згідно з чинними законодавством, не виїжджають на виклик та що входить до їхньої компетенції.  Вирішено було повернутися до цього питання  під час наступної сесії.

Згідно порядку денного пленарного засідання  депутати розглянули і винесли рішення з 57 питань. Затверджено 2 програми, звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік: по доходах – у сумі 407990508,41 грн., по видатках – у сумі 399679857,21, затверджено 18 питань технічної документації з нормативно – грошової оцінки земельних ділянок, питань із землеустрою.  Продовжено термін дії  двох районних програм, внесено зміни до рішень 4 –ох  попередніх сесій, зокрема, до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік», внесено зміни до списку присяжних Барського району, а також зміни до штатного розпису виконавчого апарату районної ради та комунального закладу «Барська дитячо – юнацька спортивна школа «Колос», підтримано пропозицію щодо зміни меж населених пунктів Терешківської сільської ради  

Депутати заслухали інформацію голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами Попова Вадима Костянтиновича про виконання районної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки в Барському районі», затвердили районну Програму поінформованості населення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади на 2018-2020 роки, Програму енергозбереження Барського району на 2018-2022 роки.   

На сесії було заслухано звіт про роботу КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Барського району» та затверджено перелік тарифів соціальних послуг, які надаватиме зазначена комунальна установа, та норми часу на їх виконання.

Заслухано також інформацію про хід виконання рішення позачергової 17 сесії районної ради 7 скликання від 10.05.2017 року «Про звернення депутатів районної ради до Барського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області щодо побиття Терешківського сільського голови». З інформацією з цього питання виступив заступник начальника Барського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області – начальник слідчого відділення, майор поліції.

Депутати ухвалили рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Барської районної ради, про реорганізацію Гулівської, Мигалівецької ЗОШ І-ІІ ст. та Комаровецької, Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст. в навчально-виховні комплекси шляхом приєднання до перших трьох шкіл місцевих дошкільних навчальних закладів, а у Верхівці – створення дошкільної групи. Школами І-ІІ ступенів стануть внаслідок реорганізації Митківська і Маньковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Районна рада ухвалила також рішення про реорганізацію комунальної установи «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство та створила відповідну комісію з реорганізації.