Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 469
Вчора 2216
За цей тиждень 4810
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49194
За минулий місяць 69614
За весь час 859256
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
21 Грудня 2017
Сьогодні, 21 грудня, у залі засідань Будинку рад відбулося пленарне засідання чергової 20 сесії районної ради 7 скликання, у якому взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк та його перший заступник Неля Мельник, керівники низки структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, установ та організацій, місцевих рад, представники ЗМІ.

Вів засідання сесії, на якому були присутні 22 депутати із 34, голова районної ради Михайло Піддубний.

На початку зібрання, що розпочалося із виконання Державного Гімну України, присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, які віддали життя за вільну і соборну Україну.

На порядок денний сесії було винесено 50 питань.

Депутати затвердили 6 районних програм, зокрема Програму економічного і соціального розвитку Барського району на 2018 рік, та продовжили термін дії 9 районних програм.

Також проголосували за зміни до рішення позачергової 13 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та ухвалили бюджет району на наступний рік, згідно з яким загальний обсяг доходів районного бюджету-2018 встановлено у сумі понад 430 млн. грн. Стільки ж коштів передбачено на видатки.

На сесії було розглянуто понад два десятки питань, які стосувалися комунальної власності громади району та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Депутати надали дозвіл на створення в Барському районі трьох опорних шкіл на базі Ялтушківської, Войнашівської та Копайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. та, розглянувши клопотання Ради церков і релігійних організацій при голові Барської районної державної адміністрації, вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України з проханням ухвалити на державному рівні рішення про те, щоб в Україні, як християнській державі, предмет християнської етики в загальноосвітніх школах був обов’язковим, а не факультативним.

Крім того, представники депутатського корпусу району підтримали пропозиції щодо зміни меж населених пунктів Чемериської сільської ради, внесли зміни до списку присяжних Барського районного суду.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації