Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 133
Вчора 514
За цей тиждень 1057
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6579
За минулий місяць 16516
За весь час 617619
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
21 Грудня 2017
Сьогодні, 21 грудня, у залі засідань Будинку рад відбулося пленарне засідання чергової 20 сесії районної ради 7 скликання, у якому взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк та його перший заступник Неля Мельник, керівники низки структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, установ та організацій, місцевих рад, представники ЗМІ.

Вів засідання сесії, на якому були присутні 22 депутати із 34, голова районної ради Михайло Піддубний.

На початку зібрання, що розпочалося із виконання Державного Гімну України, присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, які віддали життя за вільну і соборну Україну.

На порядок денний сесії було винесено 50 питань.

Депутати затвердили 6 районних програм, зокрема Програму економічного і соціального розвитку Барського району на 2018 рік, та продовжили термін дії 9 районних програм.

Також проголосували за зміни до рішення позачергової 13 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та ухвалили бюджет району на наступний рік, згідно з яким загальний обсяг доходів районного бюджету-2018 встановлено у сумі понад 430 млн. грн. Стільки ж коштів передбачено на видатки.

На сесії було розглянуто понад два десятки питань, які стосувалися комунальної власності громади району та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Депутати надали дозвіл на створення в Барському районі трьох опорних шкіл на базі Ялтушківської, Войнашівської та Копайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. та, розглянувши клопотання Ради церков і релігійних організацій при голові Барської районної державної адміністрації, вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України з проханням ухвалити на державному рівні рішення про те, щоб в Україні, як християнській державі, предмет християнської етики в загальноосвітніх школах був обов’язковим, а не факультативним.

Крім того, представники депутатського корпусу району підтримали пропозиції щодо зміни меж населених пунктів Чемериської сільської ради, внесли зміни до списку присяжних Барського районного суду.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації