Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 424
Вчора 2216
За цей тиждень 4765
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49149
За минулий місяць 69614
За весь час 859211
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
21 Липня 2017
20 липня 2017 року в великій залі адміністративного приміщення Будинку рад відбулася чергова 18 сесія районної ради 7 скликання, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк і депутат обласної Ради Володимир Крисько.

Головував на сесії голова районної ради Михайло Піддубний. З 34 обраних депутатів районної ради в пленарному засіданні сесії взяли участь 25.

Перед початком розгляду питань порядку денного Михайло Піддубний зачитав постанову Барської районної територіальної комісії по виборах депутатів до районної ради про зміни в депутатському складі районної ради. Так, на 16 сесії районної ради було ухвалено рішення про складання депутатських повноважень Мельника  М.І., згідно поданої ним заяви. Наступним кандидатом в депутати за виборчим списком БПП «Солідарність» є Микитюк Володимир Григорович – директор Гулівської ЗОШ І-ІІ ст., з чим його і привітали керівники району та голова депутатської фракції БПП «Солідарність» Сторожук Алла Миколаївна.

Всього на сесії було розглянуто 34 питання. 

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови райдержадміністрації Володимира Саволюка про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

Було затверджено 2 районних програми та внесено зміни до  районної Програми розвитку фізичної культури і  спорту у Барському районі до 2019  року.

Про внесення змін до рішення позачергової 13 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2015 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та про розподіл вільного залишку станом на 01.01.2017 року проінформувала Гуменюк Ірина Віталіївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

Депутати затвердили 13 технічних документацій з нормативно – грошової оцінки земельних ділянок; прийняли рішення про заборону проведення суцільних та санітарних рубок на території Барського району Вінницької області без погодження із місцевими  радами, внесені зміни до списку присяжних Барського районного суду.

Розглянуто ряд питань, що стосуються роботи установ та закладів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади Барського району. Зокрема, згідно з рішенням сесії, комунальний заклад «Барська районна бібліотека»  був переданий у власність Барської міської об’єднаної територіальної громади.

В черговий раз керуючий справами виконавчого апарату районної ради Козловський Ю.Б. наголосив депутатам та керівникам територіальних громад про відповідальність за нездану декларацію про доходи за 2016 рік.


Районна рада