Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 438
Вчора 2216
За цей тиждень 4779
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49163
За минулий місяць 69614
За весь час 859225
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
12 Травня 2017

10 травня у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 17 позачергової сесії Барської районної ради 7 скликання. З 34 депутатів з’явилося 26.   

На порядок денний було винесено такі питання:

1.Про звернення депутатів районної ради щодо рейдерського захвату землі на територіях  Каришківської та Копайгородської територіальних громад.

2. Про внесення змін до 13 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання  «Про районний бюджет на 2017 рік» від 23.12.2016 року.

3. Про звернення депутатів районної ради до Барського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області щодо побиття Терешківського сільського голови.

4. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області депутатів районної ради щодо зарезервування земельних ділянок для працівників соціальної сфери та учасників АТО на території Каришківської територіальної громади.

З першого питання, через яке і було скликано позачергову сесію районної ради, з інформаціями виступили керуючий справами виконавчого апарату районної ради Козловський Ю.Б. та голова райдержадміністрації Саволюк В.В.

В обговоренні даного питання взяли участь – депутат Вінницької обласної Ради Стаднік С.О., більше половини присутніх депутатів районної ради, керівники сільгоспформувань та переробних підприємств, голови сільських рад.

Районна рада вирішила звернутись до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Міністерства  внутрішніх справ  України, Служби безпеки України, Національного  антикорупційного бюро України, народного депутата Мельничука І.І., Вінницької обласної адміністрації, Вінницької обласної  Ради, прокурора Вінницької області, начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, начальника Служби безпеки України у Вінницькій області з вимогою захисту прав та законних інтересів жителів Каришківської  та Копайгородської територіальних громад Барського району Вінницької області, порушених внаслідок  рейдерських  дій одного зі СТОВ, зареєстрованого в Шаргородському районі Вінницької області.

Велике обурення в депутатів і присутніх в сесійній залі викликало обговорення третього питання порядку денного пленарного засідання.

Головуючий сесії надав слово голові Терешківської територіальної громади Бородатому О.М., який розповів, що 27 квітня 2017 р. його в робочому кабінеті побив місцевий підприємець.

Депутати ухвалили рішення звернутися до Барського відділення поліції розглянути дану справу і доповісти на черговій сесії райради.

З четвертого питання з інформацією виступив голова райдержадміністрації Саволюк В.В. Він запропонував депутатам районної ради прийняти звернення до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про зарезервування земельних ділянок для працівників соціальної сфери і учасників АТО на території Каришківської сільської територіальної громади.

За дану пропозицію депутати проголосували одноголосно.

 

Барська районна рада