Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
«Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», - наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав народних депутатів України консолідуватися навколо ухвалення рішень, які дозволять остаточно розпочати роботу Антикорупційного суду. Про це він сказав під час засідання Уряду. 
«Формування Антикорупційного суду дає можливість всім бути в рівних умовах. І Антикорупційний суд дасть можливість відновити справедливість», - сказав Володимир Гройсман. 
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє, що жодного обмеження у доступі українських журналістів до кулуарів Парламенту не буде. Про це він сказав під час спілкування з парламентськими журналістами у середу з огляду на лист-звернення від журналістів.
11 липня голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій здійснив робочу поїздку на Ладижинську ТЕС, де завершився капітальний ремонт енергоблоку №1 та проведено реконструкцію електрофільтру. Завдяки вказаним заходам потужність енергоблоку виросла в 1,5 раза, а кількість викидів в атмосферу скоротилася в 3,7 раза. Загальні інвестиції в проект склали 148,8 млн. грн.
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час прес-конференції, яка відбулася 20 червня в прес-центрі райдержадміністрації. Очільник району та заступник начальника – начальник Барського дорожньо-ремонтного пункту філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» Олег Кондратюк розповіли журналістам районного і міського часописів та ефірного радіомовлення про роботу, яка проводиться в районі з метою поліпшення стану доріг.