Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.
 
Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив Дорожню стратегію-2020. “Це великий план на 2020 рік. Перш за все це стосується доріг національного значення. Клаптикові ремонти мають відійти у минуле, натомість буде комплексне якісне дорожнє будівництво”, - сказав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
 
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп і висловив співчуття рідним та близьким загиблих у результаті авіакатастрофи 8 січня. 
Сьогодні, 14 січня, голова обласної державної адміністрації відвідав Центр надання адміністративних послуг Якушинецької об’єднаної територіальної громади. Наразі роботу ЦНАПу забезпечують 6 працівників, надається 124 види адміністративних послуг, а з жовтня 2018 року в Центрі здійснюється оформлення та видача паспорта громадянина України та паспортів для виїзду громадян України за кордон.
28 грудня 2019 року перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, перебуваючи з робочою поїздкою в Барському районі, представив нового голову райдержадміністрації Євгенія Дубового, якого призначено на цю посаду відповідно до розпорядження Президента України № 573/2019-рп  від 23.12.2019 року.