Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 223
Вчора 616
За цей тиждень 3881
За минулий тиждень 7757
За цей місяць 21869
За минулий місяць 403964
За весь час 6085887
Дотримуйся правил! Не дай COVID шансів!
Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами – членами СНД
Шановна громадо району!

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, що показали цілому світу незламну волю українців жити в такій державі, де людська гідність, права і свободи людини є недоторканними.

Цей день є символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Цього дня 7 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу.

Ми не на словах знаємо, як захищати свою гідність та виборювати свободу на барикадах. У тій боротьбі, на жаль, ми заплатили найвищу можливу ціну – людське життя. 

Революція Гідності виявилася надзвичайно трансформаційним і драматичним рухом для України. Майдан постав важливою історичною подією, яка глибоко вплинула на політику не лише в Європі, а й в глобальному масштабі. Він твердо спрямував Україну на шлях до Європи. 

Однак нам варто пам’ятати: обраний українським народом шлях увечері 21 листопада 2013 року хоч важкий, проте незворотний. Він — триває донині…


Голова райдержадміністрації                            В.о. голови районної ради
Євгеній Дубовий                                                 Олександр Парчевський