Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3603
Вчора 7526
За цей тиждень 11129
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 144852
За минулий місяць 218315
За весь час 3472152
Сьогодні, 28 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, перебуваючи з робочою поїздкою в Барському районі, представив нового голову райдержадміністрації Євгенія Дубового, якого призначено на цю посаду відповідно до розпорядження Президента України № 573/2019-рп  від 23.12.2019 року.

Звертаючись до новопризначеного керівника, Сергій Здітовецький наголосив:

«Для Вас це не просто посада. Це можливість реалізувати свої компетенції для покращення життя людей Барського краю. Це відповідальна робота на досягнення результату, який має бути виражений у якісному розвитку громади району. Відповідно до Програми Уряду на наступний рік, 2020-й буде роком удосконалень та перетворень, роком реформ і змін. У новому році має повністю завершитися формування об’єднаних територіальних громад, мають відбутися відповідні зміни в адміністративно-територіальному устрої відповідно до змін в Конституції України.

Отже, виходячи з тих завдань, які ставить перед громадами Президент України Володимир Зеленський, і напрямків роботи, окреслених головою облдержадміністрації Владиславом Скальським, сформовано низку пріоритетів, які потрібно реалізувати протягом наступного року».

Зокрема Сергій Здітовецький виокремив блоки питань, які потребують системного і ефективного вирішення:

- розвиток економіки району та залучення інвестицій, створення робочих місць, зростання доходів до місцевих бюджетів;

- жорстке і неухильне подолання корупції;

- прозоре витрачання коштів з належним плануванням та відповідним звітуванням;

- створення у найкоротші терміни спроможних і сильних громад та сприяння їм у розв’язанні першочергових завдань.

Також перший заступник голови облдержадміністрації докладно зупинився на завданнях у галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

Насамкінець він наголосив, що рівень виконання поставлених завдань буде впливати на відповідну оцінку діяльності новопризначеного голови райдержадміністрації, яка буде проведена очільником виконавчої влади Вінниччини Владиславом Скальським вже наприкінці лютого 2020 року.

У свою чергу голова Барської райдержадміністрації Євгеній Дубовий висловив вдячність Президенту України Володимиру Зеленському та голові облдержадміністрації Владиславу Скальському за виявлену йому високу довіру. Головними ж пріоритетами у його діяльності будуть розвиток економічного потенціалу району, створення сприятливого інвестиційного клімату, розширення спектру адміністративних послуг та забезпечення їх доступності для всіх жителів Барського краю, поліпшення рівня життя людей в контексті проведення реформи децентралізації та створення самодостатніх громад.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький побажав новопризначеному керівнику виконавчої влади Барського району успіхів у досягненні всіх намічених завдань та висловив вдячність за плідну роботу на посаді голови райдержадміністрації Володимиру Саволюку, котрий також, підбивши коротко підсумки своєї діяльності, подякував усім, хто працював з 2014 року разом з ним пліч-о-пліч на благо рідного краю та задля розвитку Української держави. Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації