Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5673
Вчора 7464
За цей тиждень 5673
За минулий тиждень 51864
За цей місяць 64814
За минулий місяць 242183
За весь час 3167327
Сьогодні, 19 листопада, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з начальником відділу освіти РДА Аллою Сторожук і директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Барської районної ради Іриною Березою ознайомився зі станом проведення робіт з капітального ремонту приміщення зазначеного центру. 

У цій будівлі по вул. Соборна 16, б у м.Барі, де раніше розташовувався Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками, невдовзі надаватимуться психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами з усього району. Такі діти, за словами Алли Сторожук, підвозитимуться до інклюзивно-ресурсного центру спеціалізованим автобусом.

Враховуючи важливість забезпечення цієї категорії дітей психолого-педагогічним супроводом відповідних фахівців, необхідно створити належні умови для їх перебування у центрі. Для цього і проводиться, зокрема, капітальний ремонт приміщення, на що, за сприяння народного депутата Верховної Ради України 8 скликання Івана Мельничука, була виділена цьогоріч субвенція з державного бюджету в розмірі майже 1,3 млн. грн.

На сьогодні завдяки старанням і сумлінню будівельників вигляд приміщення кардинально змінився на краще. Перекрито дах, замінено вікна на енергоощадні, проведено зовнішнє утеплення стін, облаштовано санвузол та ін. Наводиться лад і на прилеглій території.

Очільник виконавчої влади району Володимир Саволюк висловив переконання, що оновлена будівля дасть можливість колективу  інклюзивно-ресурсного центру створити максимально сприятливе середовище для розвитку потенціалу дітей з особливими освітніми потребами та надавати їм системний кваліфікований супровід.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації