Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 67
Вчора 8193
За цей тиждень 16596
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 148500
За минулий місяць 264420
За весь час 2494056
«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
З такими словами голова райдержадміністрації Володимир Саволюк звернувся до учасників урочистого зібрання, яке відбулося 23 серпня у Барі з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України.

Вітаючи після урочистого підняття Національного стяга країни присутніх на центральному майдані міста представників трудових колективів, військовослужбовців, ветеранів АТО (ООС) та членів родин загиблих Героїв, громадськість, молодь, очільник виконавчої влади району наголосив, що синьо-жовтий прапор є тим об’єднавчим символом, що, незалежно від національності, мови спілкування, віри, гуртує нас в одне ціле – український народ. Ця святиня, яку попередні покоління пронесли крізь віки, вже 28 років гордо майорить над незалежною, соборною Україною. 24 серпня 1991-го фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності.

Багато патріотів віддали своє життя у боротьбі за суверенність Української держави. На сьогодні наші доблесні захисники знову під синьо-жовтим знаменом відстоюють територіальну цілісність Української держави. У цей нелегкий час нам усім потрібно єднатися і робити все від нас залежне для збереження, зміцнення, розвитку та процвітання нашої країни в ім’я тих, хто поклав на олтар Української державності своє життя, в ім’я гідного майбутнього прийдешніх поколінь.

Перед учасниками урочистостей також виступили голова районної ради Михайло Піддубний, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський, голова громадської організації «Барське районне об’єднання «Майдан» Олексій Пацьора.

На знак вшанування світлої пам’яті патріотів, які віддали своє життя за волю України, присутні схилили голови у скорботній хвилині мовчання. Також відбулося покладання квітів до оновленої фотостели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО (ООС).

З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України очільники району і міської об’єднаної територіальної громади вручили Почесні грамоти, грошові винагороди і квіти кращим представникам Барського краю, які досягли вагомих здобутків у різних сферах діяльності.Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації


 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)