Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 8009
Вчора 12415
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 62723
За цей місяць 148589
За минулий місяць 257413
За весь час 1700611
Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України  
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час проведення 4 квітня наради з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час зібрання було заслухано низку питань, що стосуються життєдіяльності району.

Так, про стан виконання запланованих бюджетних показників за І квартал 2019 року поінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Ірина Гуменюк.

Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів району йшлося у виступі начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головного архітектора району Людмили Рудик.

Очільник району Володимир Саволюк заслухав також інформацію від керівників профільних структур щодо проведення весняно-польових робіт, реалізації низки проектів в галузях освіти та охорони здоров’я.

Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації наголосив, що на сьогодні в державі відбувається чимало важливих реформ, спрямованих на підвищення рівня життя людей.

«Наскільки вони будуть успішними, залежить і від кожного з вас, від того рівня відповідальності, з яким підходите до виконання покладених на вас обов’язків», - підкреслив Володимир Саволюк, звертаючись до учасників зібрання.Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації