Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 451
Вчора 5477
За цей тиждень 15980
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 81932
За минулий місяць 83451
За весь час 1054086
Таке завдання поставив перед членами виїзної робочої групи голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, розпочинаючи виїзди до населених пунктів району в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо впровадження в нашій державі механізму монетизації субсидій та індексації пенсійних виплат.

Зокрема, 26 лютого очільник району Володимир Саволюк разом із заступником начальника Барського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Жмеринського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області Майєю Походзей та головним спеціалістом відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління соціальної політики райдержадміністрації Сергієм Зємцевим провів зустріч з жителями Сеферівки, Терешок і Буцнів.

Сельчани отримали можливість не лише почути докладну інформацію з таких важливих тем, як індексація пенсій та монетизація субсидій, а й почути вичерпні відповіді фахівців Барського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на свої запитання.

Також учасникам цих зустрічей було продемонстровано відеофільм «Вінниччина-2018. Є що сказати!», який є наочним підтвердженням досягнень області у різноманітних галузях. А про здобутки громади Барського району розповів голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Зокрема він зазначив, що ведеться активна і системна робота із забезпечення соціально-економічного розвитку нашого краю.  Для реалізації багатьох важливих для територіальних громад проектів район отримує вагому державну підтримку.

Взяти хоча б галузь охорони здоров’я. Завдяки субвенціям з державного бюджету на загальну суму 7,9 млн. грн. в центральній районній лікарні проведено реконструкцію дитячого відділення, ведуться роботи з облаштування інфекційного відділення, суттєво поповнено матеріально-технічну базу медичного закладу, зокрема придбано ендоскопічну систему для лапароскопії, та розв’язано ще низку проблемних питань.

Щодо сільських громад району, то, скажімо, на будівництво водогонів у селах Сеферівка та Буцні, що входять до складу Журавлівської сільської ради, з державного бюджету вже виділено 159 тисяч гривень. А загалом допомога на втілення у життя цього проекту становитиме 200 тисяч гривень.

А в Терешківській територіальній громаді завдяки підтримці держави було капітально відремонтовано дах місцевої школи та розв’язано ще низку питань, спрямованих на поліпшення умов навчання та виховання підростаючого покоління.

Очільник району у своїх виступах перед сельчанами навів не один приклад успішного виконання завдань у галузях освіти, охорони здоров’я, дорожнього будівництва та ін. І ця робота, як наголосив Володимир Саволюк, продовжуватиметься. 

Під час спілкування з головою райдержадміністрації жителі сільських громад порушували чимало питань, які їх турбують. Володимир Саволюк по кожному з них надав роз’яснення та вичерпні відповіді.Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації