Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1986
Вчора 1066
За цей тиждень 3808
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 17453
За минулий місяць 33048
За весь час 713512
На цьому голова райдержадміністрації Володимир Саволюк акцентував увагу керівників управлінь та відділів РДА, територіальних структур під час наради 7 листопада, у якій також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк, заступник голови міської ОТГ Юрій Гвоздяр.

Володимир Саволюк заслухав інформацію щодо виконання бюджету району за 10 місяців 2018 року, проходження опалювального періоду, надання субсидій жителям району та проведення розрахунків за оренду земельних паїв.

Аналізуючи стан справ у районі, Володимир Саволюк наголосив, що крок  за кроком виконується намічене, ведеться робота з розв’язання актуальних питань життєдіяльності Барського краю. На сьогодні важливо сформувати збалансований бюджет району на 2019 рік та визначити конкретні завдання, над якими необхідно буде попрацювати в наступному році.

Голова райдержадміністрації також порушив у своєму виступі питання соціального захисту малозабезпечених верств населення. Він підкреслив, що держава надасть підтримку усім, хто її потребує. 

Володимир Саволюк акцентував увагу присутніх і на темах якісного надання населенню медичних та освітніх послуг, необхідності продовжувати роботи з ремонту доріг, облаштування майданчиків для збору ТПВ та встановлення на них контейнерів.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації