Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 349
Вчора 438
За цей тиждень 2815
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 8337
За минулий місяць 16516
За весь час 619942
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час наради з представниками органів місцевого самоврядування району, яка відбулася сьогодні, 1 серпня. У нараді взяли також участь голова районної ради Михайло Піддубний, керівники низки структурних підрозділів райдержадміністрації.

Порядок денний зібрання передбачав розгляд досить актуальних питань.

Зокрема, тема виступів начальника відділу у Барському районі Головного  управління Держгеокадастру у Вінницькій області Василя Рощука та заступника директора «Поділлягеодезкартографія» Богдана Окопного стосувалася проведення робіт з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів. 

Завідувачка Барського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлана Попова поінформувала учасників наради про результати лабораторних досліджень проб питної води на території району, які є не дуже втішними. Тож керівникам територіальних громад потрібно вжити всіх необхідних заходів з метою поліпшення ситуації щодо якості питної води у громадських колодязях та водогонах.

Про порядок надання населенню усіх видів державних соціальних допомог, пільг та компенсаційних виплат, призначення субсидій йшлося у виступі заступника начальника управління соціальної політики райдержадміністрації Людмили Гвардіян.

В. о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Радзієвський акцентував увагу присутніх представників органів місцевого самоврядування на необхідності активізувати роботу щодо залучення сільського населення до участі в державній програмі, спрямованій на підтримку галузі тваринництва, яка передбачає виплату бюджетної дотації за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби.

Продовжила цю тему представник філії Агентства ідентифікації та реєстрації тварин у Вінницькій області Альона Дуднік, яка докладно розповіла про порядок проведення ідентифікації та паспортизації ВРХ та надання компенсаційних виплат.

Начальник відділу інформаційних систем та електронних реєстрів Жмеринського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області Сергій Швець поінформував учасників наради про онлайн-сервіси порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, про запровадження нового онлайн-сервісу - інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

Під час наради були порушені й питання екологічного спрямування.

Зокрема голова райдержадміністрації Володимир Саволюк докладно зупинився на темі впровадження в сільських населених пунктах району організованого збору та вивезення твердих побутових відходів. На першому етапі цього проекту передбачено придбання та встановлення у селах на відповідно облаштованих майданчиках контейнерів для сміття, яке комунальне підприємство «Бар благоустрій», у разі укладення угод, вивозитиме на міський полігон ТПВ. Згодом планується придбати для району автомобіль для вивезення твердих побутових відходів. Завершальним же етапом цього проекту повинна стати рекультивація закритих у населених пунктах району сміттєзвалищ.

Підбиваючи підсумки наради, очільник виконавчої влади району Володимир Саволюк акцентував увагу учасників зібрання на необхідності системно і активно працювати над розв’язанням усіх завдань, які ставить перед нами сьогодення, щоб забезпечити поступальний рух територіальних громад, соціально-економічний розвиток Барського краю.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації