Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 78
Вчора 610
За цей тиждень 2838
За минулий тиждень 28297
За цей місяць 41273
За минулий місяць 69544
За весь час 551465
28 квітня в м.Барі відбулася низка святкових заходів, приурочених 95-ій річниці створення Барського району.

Серед них – урочисте відкриття реконструйованого педіатричного відділення комунальної установи «Барська центральна районна лікарня». Ця приємна подія стала переконливим свідченням активної роботи, що проводиться в районі з метою поліпшення рівня функціонування закладів соціальної сфери.

Як зазначив у вступному слові головний лікар Барської ЦРЛ Олександр Костенко, у педіатричному відділенні виконано чималий обсяг робіт, що дозволило створити належні умови для лікування дітей. Він щиро подякував усім, хто був причетний до фінансування та проведення робіт з реконструкції відділення. Зокрема директору фірми «Сфера» Андрію Хващуку та його працівникам, які якісно провели капітальний ремонт усіх приміщень. Сердечні слова вдячності очільник вторинної ланки галузі охорони здоров’я району висловив і народному депутату України по 14 виборчому округу Івану Мельничуку, за сприяння якого на реконструкцію педіатричного відділення було виділено з державного бюджету майже 2 млн. грн. (А загалом видатки на проведення капітального ремонту і придбання обладнання протягом 2016-2018 років склали 2956,9 тис. грн., з яких понад 837 тис. грн. було виділено з районного бюджету, 97 тис. грн. – з бюджету міської ОТГ, 30 тис. грн. благодійної допомоги надало ТОВ «Пфаннер Бар»).

У свою чергу Іван Мельничук зазначив, що оновлене педіатричне відділення – це один з прикладів справжньої співпраці всіх гілок влади. Й приємно бачити, що кошти, виділені Кабінетом Міністрів України, освоєні належним чином. Депутат Верховної Ради України відзначив наполегливу роботу керівництва Барського району щодо реалізації проектів соціального спрямування.Також він вручив грошову винагороду за сумлінну працю низці медичних працівників.

З вітальним словом до присутніх звернулися також голова райдержадміністрації Володимир Саволюк і голова районної ради Михайло Піддубний. Разом з народним депутатом України Іваном Мельничуком та головним лікарем центральної районної лікарні Олександром Костенком вони перерізали символічну червону стрічку, відкривши таким чином реконструйоване педіатричне відділення.

По-сучасному облаштовані палати, нові меблі, обладнання – усе це радувало зір присутніх. Підсумовуючи побачене, депутат Верховної Ради України Іван Мельничук наголосив, що у відділенні проведена титанічна робота. Але головне – щоб люди тут отримували висококваліфіковану медичну допомогу для своїх дітей та переконалися, що виділені державою на реконструкцію відділення кошти (а це гроші платників податків, тобто їхні гроші) використані ефективно.

Про важливість державної підтримки, спрямованої на розвиток територій, йшлося і у виступі голови райдержадміністрації Володимира Саволюка під час урочистостей з нагоди 95-ої річниці створення Барського району, які відбулися на центральній площі м.Бара.

«Завдяки Президенту України Петру Порошенку, Уряду України, Верховній Раді України в нашій державі сформовано фонд соціально-економічного розвитку, який дає громадам потужні фінансові можливості для розв’язання актуальних питань сьогодення. Зокрема в нашому районі вже було реалізовано завдяки державній підтримці і сприяння народного депутата України Івана Мельничука низку важливих проектів. Так, сьогодні відбулася приємна подія - відкриття реконструйованого педіатричного відділення центральної районної лікарні. Наближається до завершення реконструкція спортивної школи, буде належним чином облаштоване інфекційне відділення райлікарні та ряд інших об’єктів соціальної сфери району. І кроки в цьому напрямі продовжуватимуться. Тому що жителі Барського краю заслуговують на гідне життя», - наголосив очільник виконавчої влади району.

Також Володимир Саволюк зазначив:

«Нам з вами є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже впродовж цих десятиліть жителі Барського району сумлінно трудилися, спрямовуючи всі свої знання та сили на благо рідного краю, творячи тим самим його історію».

Він підкреслив, що, попри існуючі виклики сьогодення, наш район демонструє поступальний розвиток. І цьому слід завдячувати сумлінній праці трудівників різних галузей економіки, соціальної сфери району.

З нагоди 95-річного ювілею району голова райдержадміністрації Володимир Саволюк щиро подякував всім жителям Барського краю за професіоналізм, уміння плідно працювати на благо рідної землі. Він побажав усім мирного неба, добра і злагоди, достатку, міцного здоров’я та щастя, Господнього благословення на добрі справи в ім’я розквіту Барського району і всієї України.

З вітальним словом до барчан та гостей міста, які взяли участь у святкових заходах, звернулися також голова районної ради Михайло Піддубний, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський.

Тепло і щиро привітав учасників урочистостей народний депутат України Іван Мельничук та вручив високі відзнаки – Почесні грамоти Верховної Ради України – трудовим колективам Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ і дитячої музичної школи.

Також відбулася урочиста церемонія вручення Почесних відзнак «За заслуги перед Барським районом», Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради кращим представникам громади Барського краю, які зробили вагомий внесок у його розвиток, уславили своїми досягненнями.

По завершенні урочистого зібрання розпочався фестиваль талантів нашого чарівного і багатого на самобутніх митців краю, а далі виступили і професійні колективи. На центральній площі міста було представлено чимало цікавих виставок, проводилися майстер-класи, спортивні змагання та показові виступи.

Народний депутат України Іван Мельничук разом з очільниками району та міської ОТГ оглянув світлиці територіальних громад Барського краю, поспілкувався зі своїми виборцями, а також привітав учасників спортивних змагань, які відбувалися в ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м.Бара та на стадіоні «Колос», побував у районній ДЮСШ, на Барському машинобудівному заводі.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації