Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 136
Вчора 2823
За цей тиждень 3629
За минулий тиждень 15059
За цей місяць 46312
За минулий місяць 36121
За весь час 400993
А.Парубій зазначив, що законопроект про Національну безпеку України має на меті як реформувати український сектор безпеки, так зробити рішучий крок України на шляху до НАТО
23 лютого відбулося засідання колегії Барської районної державної адміністрації, у якому взяли участь перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних служб, очільники місцевих рад, адміністративно-господарський актив району.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, після перегляду присутніми відеоролика «Вінниччина-2017: від викликів, до конкретних справ», поінформував учасників колегії про пріоритети соціально-економічного розвитку Барського району. (Текст звіту читати ТУТ. Презентація.)

Завершуючи свій виступ, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк наголосив:

«Барська районна державна адміністрація і надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, підприємцями, сільгоспвиробниками з тим, аби продовжити започатковані кроки по збереженню власного потенціалу району, відновленню процесів нарощування виробництва, стимулюванню інвестиційної діяльності і, основне, недопущенню зниження рівня життя населення та підтримці найуразливіших верств населення району».

В підтвердження сказаного про минулорічні досягнення та про існуючий  потенціал району учасникам засідання колегії було продемонстровано відеофільм “Барський район відкритий до пізнання”.

Далі слово було надане головному лікарю КУ «Барська центральна районна лікарня» Олександру Костенку та головному лікарю районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимиру Капиці. У своїх виступах вони поінформували присутніх про рівень надання медичних послуг населенню та виконання завдань, спрямованих на реформування та розвиток галузі охорони здоров’я, в тому числі і сільської медицини, реалізацію урядової програми «Доступні ліки».

Та найбільше уваги очільники первинної і вторинної ланок галузі охорони здоров’я приділили темі медичної реформи.

Докладно на суті реформ, які на сьогодні впроваджуються в Україні, зупинився у своєму виступі і перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

Він наголосив, що завдяки співпраці Президента України, Уряду, Верховної Ради реалізується низка пріоритетних для нашої держави завдань, спрямованих на підвищення рівня життя українців.

Ключовою реформою для України є децентралізація, завдяки якій громадам передаються широкі повноваження з тим, щоб органи місцевого самоврядування, взявши на себе відповідальність, могли організувати ефективну роботу з надання населенню якісних адміністративних, освітніх, медичних, культурно-просвітницьких послуг.

Саме якість є ключовим словом і в реформах освіти та медицини, успішна реалізація яких тісно пов’язана з процесом децентралізації: від спроможності об’єднаної громади багато в чому залежатиме, на якому рівні функціонуватимуть освітні і медичні заклади. Реформи не передбачають закриття шкіл, лікарень. Йдеться про створення таких умов у відповідних профільних закладах, де б фахівці на високому професійному рівні надавали якісні послуги населенню. 

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко також зупинився на основних положення пенсійної реформи, розповів про головні напрями державної політики щодо підтримки сільгоспвиробників, на яку в держбюджеті передбачено близько 4 млрд. грн.

Підсумовуючи свій виступ, Андрій Гижко наголосив на необхідності проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи, зокрема і через ЗМІ, щодо суті реформ та їх завдань.

Він подякував керівництву району за плідну роботу, за позитивну динаміку розвитку Барського краю та висловив сподівання, що в 2018 році громаді району вдасться зробити набагато більше.

По завершенні колегії перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко разом з очільником району Володимиром Саволюком побував у районній дитячо-юнацькій спортивній школі, де ознайомився зі станом проведення робіт з її реконструкції, які вже наближаються до завершення.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

(Більше світлин 
на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)