Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 138
Вчора 2823
За цей тиждень 3631
За минулий тиждень 15059
За цей місяць 46314
За минулий місяць 36121
За весь час 400995
А.Парубій зазначив, що законопроект про Національну безпеку України має на меті як реформувати український сектор безпеки, так зробити рішучий крок України на шляху до НАТО
Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 26 лютого провів щотижневу нараду з директорами департаментів та служб Вінниччини.

Керівник області заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в регіоні за різними галузевими напрямами та озвучив низку доручень керівникам структурних підрозділів ОДА.

Так, за словами заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, в області стабільно працюють усі об’єкти теплозабезпечення. «Серйозних аварійних ситуацій немає. Лише по енергетиці після 6 ранку в результаті обриву високовольтної лінії без електроживлення залишилися 8 населених пунктів. Там ведуться роботи, і до обіду електропостачання буде відновлено», - запевнив Василь Броварник.

За повідомленням директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, рівень захворюваності населення на грип та ГРВІ на території області знижується. «До порога вже майже 8 %, тоді як минулого понеділка було 2,3 %», - зауважила керівник відомства. Крім того, відзначила вона, в регіоні йде планомірна робота з формування госпітальних округів.

Директор же Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, у свою чергу, інформував, що, попри морозну погоду, ведеться активна робота з розчистки річок. Причому перші результати помітні вже сьогодні – у процесі робіт дають про себе знати джерела.

Під час наради Валерій Коровій доручив відповідальним працівникам забезпечити активну роз’яснювальну роботу серед населення щодо прийнятих урядових програм на підтримку агропромислового сектору, з підвищенням температурних показників – розпочинати заходи з ремонту доріг, а також забезпечити упорядкування територій населених пунктів, придорожніх смуг та кладовищ.