Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 35
Вчора 466
За цей тиждень 928
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7220
За минулий місяць 10801
За весь час 179780
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись до учасників районної серпневої підсумкової колегії працівників освіти Барського району, яка відбулася 21 серпня в Ялтушківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Очільник району зокрема зазначив, що за останні декілька років вдалося суттєво поліпшити стан навчальних закладів. І ці позитивні зміни є досить відрадними. Приємно, що налагоджена тісна співпраця директорів шкіл з органами місцевого самоврядування, спонсорами. Це також є вагомим чинником у роботі зі створення належних умов для навчання дітей. 

Проте основою успішного і якісного навчально-виховного процесу є, безумовно, впровадження педагогами у своїй роботі новітніх освітніх технологій. Школярі повинні отримувати якісні знання, які б допомогли їм успішно реалізувати себе у майбутньому. 

Визначаючи пріоритети на новий навчальний рік, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк наголосив, що в районі і надалі буде вестися активна робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів.

Він подякував освітянській громаді Барського краю за сумлінну і творчу роботу та побажав вагомих успіхів на педагогічній ниві у новому навчальному році.

Зі щирими словами вдячності за навчання та виховання підростаючого покоління звернулися до освітян району голова районної ради Михайло Піддубний, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник. Неля Мельник зокрема зазначила, що чимало проектів, спрямованих на поліпшення функціонування закладів галузі освіти, а також охорони здоров’я і культури, вдалося реалізувати завдяки сприянню народного депутата України Івана Мельничука.

З доповіддю «Підсумки розвитку освіти району у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Алла Сторожук.

Вона підкреслила тісну співпрацю та взаєморозуміння між відділом освіти та громадськими організаціями, керівництвом району та батьківськими комітетами шкіл, без чого були б неможливими такі суттєві зміни у матеріально-технічному забезпеченні навчальних закладів. 

Перед присутніми виступили також начальник управління фінансів райдержадміністрації Ірина Гуменюк, начальник районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Микола Іванов, голова профспілки освітян району Михайло Романяк.

Після пленарного засідання, яке завершилося художніми виступами учнів Ялтушківської ЗОШ та оглядом зазначеного навчального закладу, який провела директор школи Світлана Паращук, учасники колегії працювали по секціях, де обговорили структуру нового 2017-2018 навчального року та методичні рекомендації, надані Міністерством освіти і науки України.


Відділ освіти райдержадміністрації