Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 65
Вчора 610
За цей тиждень 2825
За минулий тиждень 28297
За цей місяць 41260
За минулий місяць 69544
За весь час 551452
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Миколаївщину відзначив зміни, які відбуваються в соціальному захисті військовослужбовців. Під час урочистих заходів з нагоди 100-річчя створення морської піхоти Президент повідомив, що відвідає полігон «Широкий Лан», де вже збудовано 11 корпусів нових казарм.
Контроль якості робіт з ремонту та будівництва доріг стає неодмінною складовою масштабного процесу відновлення дорожнього господарства, започаткованого Урядом два роки тому. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
Голова Верховної Ради України А.Парубій під час зустрічі у вівторок з Президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд висловив щиру подяку Естонії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також за солідарність у питанні протидії російській агресії в Україні, за підтримку спільного листа щодо заборони будівництва «Північного потоку-2».
На цьому наголосив голова облдержадміністрації сьогодні, 22 травня, під час презентації  роботи Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. З роботою установи також ознайомились заступники голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, депутати обласної Ради та ЗМІ.
28 квітня в м.Барі відбулася низка святкових заходів, приурочених 95-ій річниці створення Барського району.
Серед них – урочисте відкриття реконструйованого педіатричного відділення комунальної установи «Барська центральна районна лікарня». Ця приємна подія стала переконливим свідченням активної роботи, що проводиться в районі з метою поліпшення рівня функціонування закладів соціальної сфери.