Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 530
Вчора 1066
За цей тиждень 2352
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 15997
За минулий місяць 33048
За весь час 711784
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Глава держави обговорив з представниками НДІ та ЄП прогрес на шляху реформ в державі, передвиборчу ситуацію в країні та останній розвиток подій на окупованих Росією територіях України – на Донбасі та в Криму. Президент назвав приклади втручання Росії у виборчий процес в Україні і закликав західних партнерів посилити санкційний тиск на країну-агресора.
Вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває не тільки ідеологію цією боротьби, а й довіру до антикорупційної інфраструктури загалом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «ВІТА». Він наголосив, що Уряд зробив немало, аби суттєво звузити саму природу корупції – шляхом запровадження прозорої системи повернення ПДВ, запровадження механізмів децентралізації, широкого використання системи ProZORRO.
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, виступаючи на спільній прес-конференції зі спікерами Литви і Польщі, подякував усім учасникам Асамблеї за професійну і якісну роботу, яка дала можливість на завершення засідання підписати кінцевий документ, який фактично є дорожньою картою про взаємодію трьох держав на найближчі роки.
Делегація Вінницької області на чолі з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку. До складу делегації від Вінниччини увійшло близько 70 осіб – це  представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти.
На цьому голова райдержадміністрації Володимир Саволюк акцентував увагу керівників управлінь та відділів РДА, територіальних структур під час наради 7 листопада, у якій також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк, заступник голови міської ОТГ Юрій Гвоздяр.