Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 38
Вчора 394
За цей тиждень 2455
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 8747
За минулий місяць 10801
За весь час 181906
Володимир Саволюк: «Старовинне, зі славною історією та працьовитими людьми, красиве місто Бар має великий потенціал для успішного розвитку»
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
На полях 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.
Підготовлений Урядом проект державного бюджету на 2018 рік передбачає спрямування видатків в розмірі не менше 3% ВВП безпосередньо на потреби війська, а загалом бюджет оборони й безпеки становитиме 5% ВВП. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з Генеральним секретарем Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва Асафом Гаджиєвим високо оцінив роботу міжнародної організації та нагадав, що цього року у Києві відбудеться 50-та ювілейна сесія Генеральної Асамблеї ПАЧЕС.
На цьому голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій наголосив 19 вересня під час відвідин обласної клінічної лікарні ім. Пирогова. Керівник Вінниччини проінспектував хід оснащення новозбудованого приміщення хірургічного корпусу меблями та необхідним обладнанням, наголосивши, що обласна влада максимально сприятиме завершенню усіх робіт.
Таке переконання висловив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час свого виступу на святі з нагоди Дня міста Бар, яке відбулося 10 вересня і програма якого була досить насиченою та цікавою.