Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 161
Вчора 408
За цей тиждень 2452
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 19476
За минулий місяць 15342
За весь час 229459
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Глава держави заслухав доповідь щодо останніх подій від присутніх керівників силових відомств, зокрема щодо незаконного перетину російськими танками українського кордону у Краснодонському районі Луганської області, а також почастішання випадків провокацій з боку бойовиків.
Завершення будівництва Національного музею – меморіалу пам'яті жертв голодоморів у Києві – є справою честі для нас і свідченням відновлення історичної справедливості щодо мільйонів невинно загиблих. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Голова Верховної Ради України А.Парубій у вівторок затвердив Комунікаційну стратегію Верховної Ради України - один із пунктів Плану дій, що був розроблений Ініціативою «Відкритий парламент» на реалізацію міжнародної Декларації відкритості парламенту.
21 листопада голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій з робочої поїздкою відвідав Ямпільський район.
У ході візиту відбулась тристороння зустріч керівника області з головою Сорокського району Республіки Молдова Геннадієм Мунтяном та головою Ямпільської РДА Михайлом Вдовцовим.
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк у своєму виступі під час мітингу-реквієму, що відбувся 21 листопада у м.Барі з нагоди Дня Гідності та Свободи.