Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 45
Вчора 466
За цей тиждень 938
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7230
За минулий місяць 10801
За весь час 179790
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»

«Ми дуже цінуємо той факт, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч в нашій боротьбі», - сказав Президент Петро Порошенко під час виступу у Військовій академії США «Вест-Пойнт». Він особливо наголосив, що сьогодні керівництво, Президент Сполучених Штатів, зарекомендували себе міцними та надійними захисниками міжнародного права. 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  ініціював розробку спеціальної програми підтримки українських агровиробників з боку державних банків шляхом залучення інвестицій та запровадження прийнятних умов кредитування. 

Голова Верховної Ради України А.Парубій вважає, що нинішнього тижня Парламент має шанс завершити розгляд та ухвалити рішення щодо судової, медичної та пенсійної реформи – «доленосних документів». 

В облдержадміністрації відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій щодо актуальних питань життєдіяльності області.

В нараді взяли участь : голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступники голови Василь Броварник та Олександр Крученюк, керівники окремих департаментів облдержадміністрації , військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький, начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь, голови РДА. 

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись до учасників районної серпневої підсумкової колегії працівників освіти Барського району, яка відбулася 21 серпня в Ялтушківській ЗОШ І-ІІІ ст.