Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5943
Вчора 7686
За цей тиждень 13629
За минулий тиждень 51864
За цей місяць 72770
За минулий місяць 242183
За весь час 3175443
Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» може бути продовжений ще на один рік, повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Держава знатиме про всі «білі плями» на так званій «цифровій карті» України вже до кінця цього року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. «Минулого тижня доручив міністерствам та іншим органам виконавчої влади спільно з Міністерством цифрової трансформації перевірити всі соціальні об’єкти й пункти надання послуг на доступ до якісного інтернету», - заявив Глава Уряду. 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки відвідав місто Бердичів Житомирської області. Під час візиту він ознайомився з роботою Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова та Бердичівського музично-драматичного театру і поспілкувався з працівниками закладів. 
7 грудня на Вінниччині розпочав роботу вже традиційний обласний зимовий «Білий форум». Представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Вінниччини зустрілись з керівником обласної державної адміністрації Владиславом Скальським, аби поспілкуватися на актуальні для молоді теми, обмінятися враженнями та сформувати спільне бачення подальшої співпраці.
Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з начальником відділу освіти РДА Аллою Сторожук і директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Барської районної ради Іриною Березою ознайомився зі станом проведення робіт з капітального ремонту приміщення зазначеного центру. 
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!