Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 915
Вчора 468
За цей тиждень 1383
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 18753
За минулий місяць 46376
За весь час 579460
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам наголосив, що якнайшвидший початок роботи антикорупційного суду підтримує українське суспільство та міжнародні партнери України. Глава держави особливо підкреслив, що докладе всіх зусиль для запуску роботи нового суду вже до кінця 2018 року.
Уряд України в рамках започаткованої реформи системи охорони здоров’я змінює принцип фінансування лікарень і переходить до системи оплати саме процесу лікування, а не стін чи ліжко-місць. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
На початку зустрічі Голова Верховної Ради України висловив вдячність британській стороні за підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Також він подякував за допомогу британських інструкторів у навчанні українських військових.
Про це голова обласної державної адміністрації інформував під час свого звіту перед депутатами обласної Ради. 
Керівник ОДА акцентував увагу на зміни, які упродовж останніх трьох років відбулися в системі організації управлінської діяльності на місцях.
28 квітня в м.Барі відбулася низка святкових заходів, приурочених 95-ій річниці створення Барського району.
Серед них – урочисте відкриття реконструйованого педіатричного відділення комунальної установи «Барська центральна районна лікарня». Ця приємна подія стала переконливим свідченням активної роботи, що проводиться в районі з метою поліпшення рівня функціонування закладів соціальної сфери.