Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 78
Вчора 616
За цей тиждень 3736
За минулий тиждень 7757
За цей місяць 21724
За минулий місяць 403964
За весь час 6085735
Дотримуйся правил! Не дай COVID шансів!
Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами – членами СНД
Шановна громадо району!

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні. Жалобна дата традиційно припадає на  четверту суботу листопада.
Дотримуйся правил! Не дай COVID шансів!
На цьому 24 листопада наголосив голова ОДА Сергій Борзов, в ході робочої поїздки до Калинівського району. Тут очільник області ознайомився із ходом будівельних робіт у Калинівській центральній районній лікарні, де наразі тривають ремонтно-будівельні роботи у приймальному відділенні. Також голова ОДА оглянув капітально відремонтований міський стадіон ДЮСШ «Авангард» в місті Калинівка.
Рівність є основою демократичного суспільства, запорукою його успішного розвитку та забезпечення верховенства права. Україна успішно рухається цим шляхом. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відкриття IV Українського жіночого конгресу 25 листопада.
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про вихід із Договору про проведення узгодженої монопольної політики» № 995-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року.
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон України “Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України” (щодо особливостей адміністрування податків в цілях фінансування видатків, визначених пунктами 31-34 статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік") (відповідний законопроект № 4120) та Закон України  про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо реалізації положень статті 11 Закону України "Про ринок природного газу") (зареєстровано як законопроект № 4119). 
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
Президент України Володимир Зеленський провів відеозустріч з послами країн «Великої сімки» (G7) та Європейського Союзу, акредитованими в Україні.

До розмови також долучилися керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.
 
19 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в онлайн-форматі виступив на щорічних зборах Європейської бізнес асоціації, де розповів про плани Уряду на наступний рік та кроки щодо створення сприятливого бізнес-клімату в Україні.
Шановна громадо району!

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, що показали цілому світу незламну волю українців жити в такій державі, де людська гідність, права і свободи людини є недоторканними.