Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3585
Вчора 4977
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 34557
За цей місяць 108689
За минулий місяць 144650
За весь час 1230522
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Президент України Петро Порошенко звернувся до Національного банку забезпечити безперебійну роботу усіх філіалів «Приватбанку», забезпечити їх необхідною кількість готівки і не допустити збоїв у функціонуванні банку. Про це Глава держави сказав за підсумками наради у Раді національної безпеки і оборони, присвяченої ситуації, що складався у зв’язку із прийняттям рішення у суді першої інстанції, що може скасувати націоналізацію «Приватбанку».
 
Чітке бачення проблеми і ефективне використання наявних коштів виходить сьогодні на перший план розвитку країни і кожного окремого регіону. Про це в ефірі телеканалу «Сігма» (Маріуполь) сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
15 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілася з делегацією Конгресу США на чолі із Головою Комісії з демократичного партнерства Палати представників Конгресу США Девідом Прайсом. Перший віце-спікер подякувала  за  збільшення на поточний рік у  бюджеті  США видатків на підтримку України, надання безпекової допомоги, включно з летальними видами озброєнь, посилення санкційного тиску проти Російської Федерації у відповідь на акт агресії у Керченській протоці.
15 квітня голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій провів щотижневу нараду з керівниками департаментів та служб області. Під час наради обговорено ключові питання розвитку області. Значну увагу очільник регіону приділив підсумкам  І кварталу поточного року, зауваживши, що  динаміка розвитку області є дуже позитивною.
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час проведення 4 квітня наради з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.