Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 518
Вчора 1191
За цей тиждень 5203
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 20329
За минулий місяць 19152
За весь час 676790
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
«Чому для нас це так важливо? Тому, що це є українські громадяни. І звичайно, що коли гинуть українські громадяни, де б це не відбувалося – це трагедія» сказав Петро Порошенко. Президент висловив співчуття українцям, які втратили дітей та близьких.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від контролюючих органів вже до кінця року перейти на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу, коли моніторингу підлягатимуть лише галузі або випадки, що вимагають посиленої уваги. Про це Глава Уряду сказав під час ділового форуму «#Перевірок.NET».
Під час зустрічі з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Расою Юкнявічєнє у вівторок Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав її із нещодавнім призначенням на цю посаду. Він нагадав, наскільки «відчайдушною і сильною була підтримка» України з боку пані Юнкявічєнє під час її перебування на різних посадах.
15 жовтня з робочим візитом до Могилів-Подільського прикордонного загону завітали Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-полковник Сергій Дроздов та голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.
З такими словами звернувся голова райдержадміністрації Володимир Саволюк до військовослужбовців Збройних Сил України, учасників операції Об’єднаних сил, ветеранів АТО під час урочистого зібрання, яке відбулося 12 жовтня в районному центрі дозвілля з нагоди Дня захисника України.