20 Березня 2019
20 березня відбулося засідання районної комісії з вирішення спірних питань щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, житлових субсидій та пільг за місцем фактичного проживання пільговиків.
20 Березня 2019
20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.
20 Березня 2019
Сьогодні, 20 березня, громада Барського району попрощалася із 37-річним солдатом-гранатометником 54-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України Русланом Слісаренком, який загинув 16 березня на Луганщині від осколкового поранення голови під час мінометного обстрілу.
20 Березня 2019
Середня сума підвищення пенсій з 1 березня 2019 року для осіб, пенсії яких підлягали перерахунку, складає 514 гривень. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр україни Павло Розенко.
 
20 Березня 2019
Запрошуємо журналістів Вінниччини взяти участь у ІІІ Обласному конкурсі журналістських робіт  «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» – 2019. 
20 Березня 2019
Вся карта України в 2020 році має бути заповнена кордонами об’єднаних громад – з новими можливостями і системою управління. І це буде колосальний ривок у розвитку усієї країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він сказав, що зараз в Україні завершується етап добровільного об’єднання громад – в рамках реформи децентралізації.
20 Березня 2019
Так коментує ситуацію на ринку праці голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. Очільник області зазначає, що цьогоріч компанія «HEAD» планує розпочати будівництво нового заводу з виробництва спортивної амуніції. Там створять 1000 нових робочих місць. Компанія «UBC Group»- завод з виробництва холодильного обладнання - планує створити 2000 нових робочих місць.
19 Березня 2019
ЄС запровадив санкції проти восьми росіян за агресію біля Керченської протоки. Європейський парламент проголосував за резолюцію про майбутні відносини ЄС з Російською Федерацією. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейський Союз в межах спільної ініціативи запускають в Україні кредитну лінію EU4Business-EBRD, призначену для фінансування проектів малих і середніх підприємств (МСП).
19 Березня 2019
23-24 березня на базі клубу учбово-виробничого підприємства УТОС відбудеться чемпіонат Барського району з шашок в особистому заліку. Змагання проводитимуться за швейцарською системою.
19 Березня 2019
18 березня голова райдержадміністрації Володимир Саволюк зустрівся з жителями Верхівської, Поповецької та Митківської громад у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо впровадження в нашій державі механізму монетизації субсидій та індексації пенсійних виплат найменш захищеним категоріям пенсіонерів.