18 Листопада 2019
16 листопада народний аматорський ансамбль народного танцю "Веселка" Барського районного Центру дозвілля здобув II місце у IV Національному чемпіонаті з фольклору "Eurofolk-Запоріжжя 2019" у номінації групи народних танців - сучасна обробка народних танців, народна стилізація (D).
18 Листопада 2019
Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України: власник або уповноважений ним орган зобов’язаний провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку в день звільнення.
18 Листопада 2019
«Твоє вікно цього дня не залишиться порожнім» – такою є головна ідея відеоролика соціальної реклами до річниці Голодомору, знятого минулого року Young&Hungry Production за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху.
18 Листопада 2019
Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування за «теплими кредитами». Цього разу близько 60 млн грн компенсовано населенню та ОСББ у листопаді. Всього у ц.р. Уряд надав вже більше 420 млн грн компенсацій учасникам програми «теплих кредитів».
18 Листопада 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» № 224-ІХ, який парламент ухвалив 29 жовтня 2019 року.
18 Листопада 2019
15 листопада Уряд виділив 125,8 млн грн, щоб забезпечити житлом до кінця поточного року майже 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбати приміщення для  одного дитячого будинку сімейного типу.
15 Листопада 2019
Шановні аграрії! Висловлюємо вам щиру вдячність за клопітку й важливу працю, за мудрість, працьовитість, впровадження новітніх технологій і збереження кращих традицій господарювання. Завдяки вам сільськогосподарська галузь району є флагманом економіки нашого краю, однією з найпріоритетніших для внутрішніх і зовнішніх інвестицій.
15 Листопада 2019
Шановні студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента! Студенти завжди були авангардом української молоді. Від їхньої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
15 Листопада 2019
Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Прийміть найсердечніші вітання з нагоди професійного свята! Ваша щоденна праця відіграє суспільно необхідну роль, адже забезпечує розвиток вітчизняної сфери інформаційних і комунікаційних технологій, наближаючи її до світового рівня.
15 Листопада 2019
Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад.