Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 351
Вчора 1100
За цей тиждень 1451
За минулий тиждень 4501
За цей місяць 11219
За минулий місяць 24702
За весь час 6127746
Президент України провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
27 Листопада 2020

27 листопада 2020 р. під керівництвом заступника голови комісії Людмили Гвардіян відбулося чергове засідання спостережної комісії при Барській райдержадміністрації. 

На засіданні були також присутні: провідний інспектор Барського РС філії Державної установи “Центр пробації” у Вінницькій області Зоріна Щур, педагог соціальної вищої категорії Барського РЦ СССДМ Людмила Смотрицька.

На порядку денному засідання розглядалося питання стану профілактичної роботи щодо попередження дитячої злочинності, рецидивної злочинності та правопорушень серед неповнолітніх і молоді.

Людмила Смотрицька розповіла, що протягом 2020 року фахівцями із соціальної роботи було проведено 3 групових заходи щодо профілактики скоєння злочинів серед дітей та молоді. Охоплено 45 осіб, з них 5 осіб молодіжного віку, 35 дітей та 5 осіб віком 
старше 35 років. 

Також проведено 17 заходів щодо попередження домашнього насильства та ознайомлення із новим Законом України «По запобіганню та протидію домашньому насильству» (охоплено 292 особи).

Спеціалісти Барського РЦ СССДМ в свою чергу проводять соціально-профілактичну роботу із звільненими з метою визначення потреб у наданні соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, психологічних, юридичних та інформаційних послуг дітям та сім’ям, в яких вони виховуються, здійснення соціального патронажу шляхом надання цих послуг. Проводяться консультування з метою сприяння зміцненню родинних та суспільно корисних зв’язків. Здійснюються заходи, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально-небезпечних хвороб, у т. ч. ВІЛ/СНІД. За особистою згодою здійснюється соціальний супровід засуджених осіб та сімей, в яких виховуються неповнолітні, що мають судимість.   
Проводяться бесіди з профілактики рецидиву скоєння злочину, анкетування з метою виявлення існуючих проблем, ознайомлення з послугами, які надаються спеціалістами Центру, проводиться психологічне тестування (за бажанням).     


Управління соціальної політики Барської райдержадміністрації