Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1584
Вчора 1374
За цей тиждень 2958
За минулий тиждень 8698
За цей місяць 21424
За минулий місяць 24702
За весь час 6138616
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
26 Листопада 2020

Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям — за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.

При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власника бо уповноважений ним орган зобов’язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку. Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням.

Обов’язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору (стаття 184 КЗпП України).


Головний державний інспектор відділу з питань
додержання законодавства про працю,зайнятість 
та інших нормативно-правових актів
Управління Держпраці у Вінницькій області                       О.П.Іконніков