Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 830
Вчора 1353
За цей тиждень 2183
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 401240
За минулий місяць 390336
За весь час 6052862
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
16 Жовтня 2020

Відтепер власники малого і середнього бізнесу, підприємства та організації не тільки Вінницької області, а й всієї України можуть укласти договір на постачання електричної енергії з ТОВ “Вінницягаз Збут”. Компанія вже отримала пакет ліцензій на постачання електроенергії та веде переговори щодо укладання перших контрактів з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

Згідно з законом України «Про ринок електричної енергії» з 1 липня 2019 року розпочав свою роботу «новий ринок електричної енергії», метою якого є запровадження конкурентних механізмів функціонування ринку електроенергії, вільний вибір контрагентів та забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії. Тож тепер споживачі мають право не тільки обирати електропостачальників, а й змінювати їх без сплати будь-яких штрафних санкцій. Умови постачання ресурсу, права та обов’язки електропостачальника і споживача визначаються Договором постачання електричної енергії.

«ТОВ «Вінницягаз Збут» вже давно займає в регіоні позицію надійного постачальника природного газу. Наразі маємо чудову можливість – постачати нашим клієнтам також електроенергію», – наголошує директор ТОВ “Вінницягаз Збут” Василь Сопільник.

За словами керівника товариства, «Вінницягаз Збут» пропонує постачання електроенергії юридичним особам та підприємцям на вигідних умовах.

«Ми застосовуємо індивідуальний підхід до розрахунку найвигіднішої ціни для своїх клієнтів, при цьому, пропонуємо декілька варіантів оплати. Великий плюс роботи з нами – один персональний менеджер по газу та електроенергії, який забезпечить належний сервіс», - зауважив Василь Сопільник.
Ознайомитися з умовами постачання електроенергії для бізнес-клієнтів можна на сайті компанії https://vngaszbut.104.ua/ua/electricity або в центральному офісі «Вінницягаз Збут»

Для укладання договору з ТОВ “Вінницягаз Збут” споживачу необхідно зателефонувати менеджеру та дізнатися про деталі співробітництва. Телефон для довідок:(0432) 66- 04-14.