Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 786
Вчора 1353
За цей тиждень 2139
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 401196
За минулий місяць 390336
За весь час 6052799
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
16 Жовтня 2020

Для демобілізованих учасників АТО/ООС, які повертаються до мирного життя, одним із найактуальніших питань є працевлаштування. Тому пріоритетом у роботі обласної служби зайнятості з цією категорією безробітних є максимальне надання соціальних послуг, в тому числі інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних. Всі ці послуги направлені на адаптацію до умов мирного життя та повернення до продуктивної зайнятості. Кар’єрні радники обласної служби зайнятості намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного демобілізованого учасника АТО, аби допомогти усвідомити людині її сильні особистісні якості, самостійно визначати власні конкурентні переваги, зокрема здібності та навички. Все це сприяє у пошуку роботи чи зміні професії. Важливим є й те, що фахівці служби зайнятості здійснюють індивідуальний супровід АТОвців і після працевлаштування, з метою допомогти закріпитися на робочому місці. 

Так, протягом січня-вересня 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 1418 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, з них 309 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, 32 особи проходили професійне навчання, 17 - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 01 жовтня 2020 року на обліку у Вінницькій обласній службі зайнятості перебуває 597 демобілізованих учасників АТО.


Відділ інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ, 55-17-88