Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 811
Вчора 1353
За цей тиждень 2164
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 401221
За минулий місяць 390336
За весь час 6052840
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
23 Вересня 2020
Лише на початку вересня дитячий будинок сімейного типу Захарука В.В. та Захарук А.А. поповнився п’ятьма дітьми, що потребували сімейного затишку. А вже 22 вересня, ще один дитячий будинок сімейного типу подружжя Трохимчука Дмитра та Неллі, що проживають у с. Войнашівка, збільшився на четверо рідних між собою хлопчиків та одну дівчинку.
          
Дитячий будинок сімейного типу Трохимчуків створено у 2013 році. Протягом функціонування даної сімейної форми виховання із родини вибуло п’ятеро вихованців у зв’язку із повноліттям та закінченням навчальних закладів. Усі випускники дитячого будинку сімейного типу здобули освіту, більшість із них вже мають власні сім’ї, проживають окремо, працевлаштовані. На родинні свята вихованці, які вибули із ДБСТ, приїжджають до батьків-вихователів, підтримують родинні стосунки.

В даний час у дитячому будинку сімейного типу виховується одинадцять дітей-вихованців. Двоє із них є студентами вищих навчальних закладів, одна дворічна дитина виховується батьками в домашніх умовах, решта вісім дітей є учнями Войнашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 

Традиційно, напередодні влаштування дітей у родину, батьки-вихователі підписали договір, який укладений між ними та районною державною адміністрацією в особі голови райдержадміністрації Дубового Євгенія Володимировича про влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу. Голова райдержадміністрації запевнив, що районна влада і надалі докладатиме зусиль для підтримки і зміцнення сім’ї, відновлення сімейних цінностей, створення умов для виховання та всебічного розвитку підростаючого покоління.

Інформуємо, що з початку 2020 року на території району набули статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 21 дитина. Із них 13 дітей влаштовано у прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу, що створені та функціонують на території нашого району, 7 дітей влаштовано під опіку родичів, лише одна малолітня дитина залишається у державному лікувальному закладі за станом здоров’я. Загалом на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 120 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей                                                              
райдержадміністрації                                                             Лілія ПРЕДИТКЕВИЧ