Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 327
Вчора 605
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 51095
За цей місяць 398623
За минулий місяць 390336
За весь час 6049609
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
17 Вересня 2020
Барська дільниця Жмеринського відділення АТ "Вінницягаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах, буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 17 вересня 2020 р. в селах: Пляцина, Заможне, сел.Бар, крім вулиць: Садова, Щорса, Прочаківського, Вокзальна (крім території ХПП).

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення за тимчасові незручності.

Прогнозований період припинення газопостачання - 1 день. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників "Вінницягазу" до газових приладів своїх приміщень.

Нагадуємо, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках і квартирах.


Барська дільниця Жмеринського відділення АТ "Вінницягаз"