Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 8617
Вчора 14948
За цей тиждень 56626
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 295032
За минулий місяць 266713
За весь час 5549855
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
15 Вересня 2020

З наближенням холодів тема оформлення субсидій на комунальні послуги для вразливих верств населення стає все більш актуальною.

ТОВ «Вінницягаз Збут» нагадує, що згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

«До кінця вересня наша компанія передасть в регіональні відділення соцзахисту інформацію щодо наявності заборгованості за спожитий газ у споживачів, котрі претендують на отримання субсидій», – зазначив Сергій Трохимчук, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Вінницягаз Збут».

В опалювальному сезоні 2019-2020 рр. понад 140 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» отримували від держави допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому, станом на 1 вересня, понад 6,5 тисяч споживачів боргують за спожитий газ суму в 6,2 млн грн.

«У всіх цих випадках тривалість заборгованості за спожите блакитне паливо перевищує три місяці. Найбільше боржників проживає у місті Вінниці, Немирівському та Тростянецькому районах»,-наголосив Сергій Трохимчук.

На час карантину «Вінницягаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє постачання газу боржникам. Однак наявний борг є підставою для відхилення призначення субсидії на наступний опалювальний сезон.

У «Вінницягаз Збут» нагадують, що усі клієнти мають можливість оплатити рахунки за газ дистанційно,через онлайн сервіси: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот.