Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 9276
Вчора 14948
За цей тиждень 57285
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 295689
За минулий місяць 266713
За весь час 5550540
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
05 Серпня 2020

Відповідно до ст.50 КЗпП України нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Під режимом робочого часу розуміється установлений законодавством або локальним нормативно-правовим актом порядок розподілу і використання робочого часу протягом доби, тижня, інших календарних періодів.

Елементами режиму робочого часу є такі:

 час початку і закінчення роботи;

 час і тривалість перерв;

 тривалість і правила чергування змін.

Режим робочого часу не однаковий для всіх підприємств. Він залежить від багатьох чинників: від характеру виробництва, тривалості робочого часу, категорій працівників, умов виробництва тощо. На одному підприємстві, в установі, організації для різних категорій працівників можуть бути установлені різні режими роботи. Режим роботи визначає роботодавець і вказує це в документі підприємства, організації, установи. Це можуть бути колективний договір і Правила внутрішнього трудового розпорядку.

Стаття 29 КЗпП вимагає, щоб до початку роботи за трудовим договором власник або уповноважений ним орган ознайомив працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором (в разі наявності колективного договору на підприємстві).

Режим роботи, як на підприємстві в цілому, так і для окремих працівників  може змінюватися, при цьому повинні бути дотриманні вимоги ст. 32 КЗпП України.

Так, ст. 32 КЗпП України визначено, що  про зміну істотних умов праці – систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших – працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.


Головний державний інспектор відділу з питань
додержання законодавства про працю,зайнятість 
та інших нормативно-правових актів
Управління Держпраці у Вінницькій області                                                     О.П.Іконніков