Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 8445
Вчора 14948
За цей тиждень 56454
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 294858
За минулий місяць 266713
За весь час 5549679
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
30 Липня 2020

В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми з метою попередження торгівлі людьми та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить, 30 липня 2020 року  фахівці Барської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості долучились  до проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Заступник директора філії Гнатковська Ірина та провідний фахівець з профорієнтації Голодюк Наталія проінформували жителів м. Бар  про основні нормативно-законодавчі акти, які регламентують питання протидії торгівлі людьми, про Порядок встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми та про допомогу, яку може отримати відповідна категорія осіб.

Також надано  рекомендації,  як убезпечити себе при працевлаштуванні за кордоном, щоб не стати жертвою зловмисників, не  забувати подбати про власну безпеку при працевлаштуванні.

Жителям міста  надані інформаційні матеріали, що допоможуть привернути увагу до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном та в наданні дієвої допомоги постраждалим.