Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3139
Вчора 7919
За цей тиждень 26607
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 94102
За минулий місяць 257280
За весь час 5077404
За сприяння голови ОДА Сергія Борзова, з обласного екологічного фонду на завершення будівництва сміттєсортувального комплексу в м. Бар виділять 7 млн грн
30 Липня 2020

30 липня 2020 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації - голови комісії Миколи Мандрики  відбулося чергове засідання спостережної комісії при Барській райдержадміністрації. 

На засіданні були присутні члени спостережної комісії, а також запрошені:   фахівець 2 категорії Барського РС  філії Державної установи  “Центр пробації”  у Вінницькій області  Ірина Войтова,  педагог соціальної вищої категорії Барського РЦ СССДМ Людмила Смотрицька, начальник СР ПП Барського відділення поліції Жмеринського ВП ГУ НП у Вінницькій області Олег Зацерковний.

До порядку денного засідання були внесені наступні питання:

- постановка на облік осіб звільненних з місць позбавлення волі та здійснення за ними нагляду органами поліції;

- надання допомоги в соціальній адаптації звільненим.

Олег Зацерковний розповів, що нагляд за окремими особами звільненими із місць позбавлення волі встановлюється з метою запобігання вчиненню злочинів та здійснення на них виховного впливу. Офіцери відділу поліції проводять з такими особами примусові, профілактичні та оперативно-розшукові заходи відповідно до чинного законодавства України. Він ознайомив присутніх з правами працівників відділу поліції при здійсненні  нагляду, підставами для зміни обсягу обмежень дій піднаглядних, продовження чи припинення нагляду. 

Олег Зацерковний проаналізував стан організації роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою, а також наголосив про потребу в співпраці з Барським РС філії ДУ “Центру пробації”, Барським РЦ СССДМ, сільськими (селищними) радами  щодо роботи з звільненими. 

Голова комісії Микола Мандрика вказав на необхідність в проведенні індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, та особами, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

У ході розгляду питань, які виносилися на порядок денний комісії, акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. 


Управління соціальної політики Барської райдержадміністрації