Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2852
Вчора 7702
За цей тиждень 10554
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 78049
За минулий місяць 257280
За весь час 5061190
Верховна Рада України готова до діалогу та співпраці з представниками церков і релігійних організацій, - Дмитро Разумков
03 Липня 2020

Відтепер провести ІФА можна в Барській ЦРЛ, так як  за кошти районного бюджету було придбано апарат для його проведення.

3 липня голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий в приміщенні Барської ЦРЛ здав кров для проведення ІФА-тесту на COVID-19.
 
Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Пройти вказаний тест можна буде не лише за направленням лікаря, але й за власним бажанням.  Через те, що Барська ЦРЛ не відноситься до лікарень першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з корона вірусом, реактиви для проведення аналізу вона буде закуповувати за власні кошти, тому  за  проведення аналізу необхідно буде заплатити не більше 125 грн.