Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2719
Вчора 7919
За цей тиждень 26187
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 93682
За минулий місяць 257280
За весь час 5076980
За сприяння голови ОДА Сергія Борзова, з обласного екологічного фонду на завершення будівництва сміттєсортувального комплексу в м. Бар виділять 7 млн грн
Верховна Рада України готова до діалогу та співпраці з представниками церков і релігійних організацій, - Дмитро Разумков
03 Липня 2020

Відтепер провести ІФА можна в Барській ЦРЛ, так як  за кошти районного бюджету було придбано апарат для його проведення.

3 липня голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий в приміщенні Барської ЦРЛ здав кров для проведення ІФА-тесту на COVID-19.
 
Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Пройти вказаний тест можна буде не лише за направленням лікаря, але й за власним бажанням.  Через те, що Барська ЦРЛ не відноситься до лікарень першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з корона вірусом, реактиви для проведення аналізу вона буде закуповувати за власні кошти, тому  за  проведення аналізу необхідно буде заплатити не більше 125 грн.