Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6974
Вчора 7549
За цей тиждень 14523
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 52973
За минулий місяць 247663
За весь час 4775768
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
25 Червня 2020

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Мандрики 25 червня відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

На порядок денний було винесене питання про прийняття рішення щодо призначення чи відмови у призначенні жителю м.Бар Верещаку Олександру Михайловичу грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення як особі з інвалідністю II групи, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, згідно поданих документів, передбачених Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 (зі змінами).

В обговоренні даних питань взяли участь заступник голови комісії Юрій Мельник, секретар комісії Людмила Грицак, члени комісії:  Ірина Гуменюк, Таїса Повальна, Людмила Рудик, Денис Гордієнко та заявник Олександр Верещак. 

Ознайомившись з поданими документами, перевіривши їх на відповідність вимогам Порядку, комісія вирішила: призначити грошову компенсацію за належне для отримання жиле приміщення Верещаку Олександру михайловичу, особі з інвалідністю II групи з числа військовослужбовців, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції та визначила розмір грошової  компенсації, виходячи з нормативів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 (зі змінами). Управління соціальної політики Барської райдержадміністрації