Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 8385
Вчора 9046
За цей тиждень 40899
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 108394
За минулий місяць 257280
За весь час 5091910
За сприяння голови ОДА Сергія Борзова, з обласного екологічного фонду на завершення будівництва сміттєсортувального комплексу в м. Бар виділять 7 млн грн
25 Червня 2020

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь у міжнародній онлайн-конференції «Взаємні здобутки Європейської Комісії «За демократію через право» і органів конституційної юстиції та проблеми тлумачення у конституційному судочинстві», приуроченої до 24-ї річниці Конституції України та 30-річчя заснування Венеційської комісії. 

Дмитро Разумков привітав Голову Венеційської Комісії з 30-річчям від дня утворення органу та зауважив, що Україна незабаром також відзначатиме важливу річницю - 30 років національного парламентаризму. «Це дуже знакова та визначна дата для України, для Верховної Ради і, я впевнений, що і для наших колег із Конституційного Суду», - зазначив він. 

Голова Парламенту подякував Венеційській Комісії за багаторічну допомогу в покращенні українського законодавства. «Я також вдячний за розгляд мого клопотання щодо підготовки висновку до проекту Закону України «Про всеукраїнський референдум» як невідкладного», - підкреслив Голова Верховної Ради України.

Дмитро Разумков наголосив, що співпраця між Конституційним Судом та Українським Парламентом є конструктивною та ефективною. «Часто бувають дискусії, але, як завжди, в дискусіях народжується істина. Впевнений, що ми рухаємося в одному напрямку та працюємо задля захисту інтересів держави й Конституції як основного закону нашої країни», - зауважив Голова Парламенту.

Він також відзначив важливу роль Конституційного Суду у виявленні недоліків законопроектів. «Наша злагоджена робота оптимізує законодавство з багатьох питань та допомагає вийти з непростих ситуацій. Головне, що всі інституції працюють на користь держави Україна», - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради запевнив учасників онлайн-конференції у готовності Парламенту до подальшого поглиблення відносин та посилення співпраці.


Джерело: Прес-служба Апарату Верховної Ради України