Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 8367
Вчора 9046
За цей тиждень 40881
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 108377
За минулий місяць 257280
За весь час 5091892
За сприяння голови ОДА Сергія Борзова, з обласного екологічного фонду на завершення будівництва сміттєсортувального комплексу в м. Бар виділять 7 млн грн
23 Червня 2020

Сьогодні традиційна освіта з необхідністю відвідувати навчальний заклад переходить в більш доступну форму навчання за допомогою Інтернет-ресурсів.

Практично кожна людина,  яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання  на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/), Coursera (https://www.coursera.org/). Попередні ресурси вже досить відомі в Україні, тому, більш детально - про освітню платформу Coursera. 

Coursera - це освітня міжнародна платформа, яка пропонує онлайн-курси, відомі  як  MOOC - Масивні Open Online Courses або відкриті курси онлайн від найкращих університетів світу. Coursera заснована у 2012 році двома професорами комп’ютерних наук Стенфордського університету та на сьогодні є однією з провідних компаній MOOC.

Тривалість курсів на платформі Coursera різна, від шести до десяти тижнів. Навчання містить відеолекції, консультації, обговорення на форумах, завдання та тести. Після успішного закінчення курсу слухачі отримують сертифікати. Навчання можна проходити як на персональному комп’ютері, так і на мобільному пристрої.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Україна стала однією з 5-ти країн, що має таку можливість. Міжнародна платформа Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3800 онлайн-курсів за 400 спеціалізаціями за вибором). За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно отримають відповідні сертифікати.

У разі виявлення бажання пройти безкоштовне навчання, зареєстрованому безробітному потрібно звернутися до свого кар’єрного радника.

Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

Напрямки навчання різноманітні: комп’ютерні технології, природничі, технічні, соціальні, гуманітарні науки, в т.ч. вивчення іноземних мов. Крім того, є ряд навчальних курсів з питань побудови та розвитку бізнесу, особистісного розвитку, охорони здоров’я та ін..

Тож якщо ви хочете отримати нові знання та навички, звертайтесь до служби зайнятості та отримайте додаткові можливості для свого кар’єрного зростання!