Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6664
Вчора 7549
За цей тиждень 14213
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 52663
За минулий місяць 247663
За весь час 4775454
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
01 Червня 2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов'язків. Тому, пріоритетним напрямком діяльності Барської районної державної адміністрації є захист прав та інтересів дітей.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!
    
У цьому році, через запровадження карантину на всій території України, свято усього дитинства відбувається у незвичний спосіб.  Хоча ми не можемо усі зібратись та зробити для дітей свято, службою у справах дітей організовано привітання в умовах карантину. Із подарунками та привітаннями від керівництва райдержадміністрації для дітей представники служби  у справах дітей відвідали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу на території району. 

Не залишились без уваги і діти із кризових категорій сімей. Вони також отримали подарунки та побажання щасливого і безтурботного дитинства.


Служба у справах дітей Барської райдержадміністрації