Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6281
Вчора 7549
За цей тиждень 13830
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 52280
За минулий місяць 247663
За весь час 4775070
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
29 Травня 2020

Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. 
 
Цей строк визначений ст.115 Кодексу Законів про Працю України та частиною першою ст.21 Закону України «Про відпустки».

Слід, однак, враховувати, що відповідно до частини першої ст.21 Закону «Про відпустки» у зазначений строк повинна виплачуватися заробітна плата за час усіх видів відпусток. Тільки умови оплати відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами і для догляду за дитиною до досягнення нею віку трьох років визначаються законодавством про соціальне страхування.

У випадках порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникові надається право на компенсацію відповідно до Закону «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати».

Компенсація за затримку виплати заробітної плати виплачується незалежно від вини власника, але вина працівника в затримці виплати заробітної плати (неодержання ним заробітної плати з власної недбалості тощо) виключає виплату компенсації.

Компенсація виплачується при затримці виплати заробітної плати на календарний місяць і більше. Сума компенсації розраховується шляхом множення нарахованої, а не тієї заробітної плати, що підлягає виплаті працівникові, на індекс інфляції за період затримки виплати.

При визначенні індексу інфляції за період затримки виплати не враховується індекс інфляції місяця, за який нарахована затримана заробітна плата, а також індекс інфляції місяця, що передує тому місяцю, у якому виплачується заборгованість по заробітній платі. Природно, не може враховуватися й індекс інфляції того місяця, в якому провадиться виплата заборгованості по заробітній платі.

Якщо затримана виплата заробітної плати за кілька місяців, сума компенсації розраховується на основі суми заборгованості за кожен місяць окремо.

Крім того, у разі несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки, відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період. Коли працівник йде у відпустку за графіком, своєчасна її оплата є найбільш актуальною.

Згідно зі ст.10 Закону «Про відпустки» конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується мiж працівником i власником або уповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніше, як за два тижні до встановленого графіком терміну.

Зміна термінів надання відпусток, відображених у графіку, може бути проведена за узгодженням сторін трудового договору i за умови виникнення обставин, що змушують перенести щорічну відпустку. Якщо працівник просить перенести відпустку, наприклад, за сімейних обставин, на інший період чи надати її в стислi терміни i роботодавець не заперечує щодо зміни у графіку періоду використання ним відпустки, таким чином не вбачається порушення законодавства про відпустки.

За які три дні повинні виплачувати відпускні? Триденний строк слід рахувати у календарних днях. При цьому день виплати відпускних не враховується. 

Тобто, якщо перший день відпустки – 22.06.2020 р. (понеділок), заробітна плата за період відпустки виплачується не пізніше четверга – 18.06.2020 р. Та норма ст. 21 ЗУ «Про відпустки»: «Заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку» - не забороняє здійснення виплат раніше, у вівторок чи середу.

А у випадку, коли останній день строку виплати відпускних припадає на вихідний день, відпускні слід виплатити не пізніше останнього робочого дня тижня до початку відпустки. Тому, якщо перший день відпустки у четвер 30.07.2020 р., останнім днем виплати зарплати буде неділя 26.07.2020 р., при п’ятиденному робочому тижні субота та неділя це вихідні дні, а це означає, що виплата відпускних буде здійснена не пізніше п’ятниці 24.07.2020 р.

Водночас в житті трапляються різні ситуації. З різних причин термінова необхідність працівника піти у відпустку може виникнути буквально наступного дня після подання заяви і складання наказу.

У виняткових випадках у разі настання обставин, які зумовили використання працівником щорічної відпустки чи її частини у терміни, коли неможливо провести її оплату у строки, зазначені у ст.115 КЗпП та у частині першій ст.21 Закону «Про відпустки», в заяві працівник має право вказати про отримання зарплати за таку відпустку в терміни, визначені за згодою між працівником та роботодавцем. У таких випадках це не може розглядатися як порушення вимог законодавства про працю.

Так, згідно з нормами ст.7 Конвенції про оплачувані відпустки №132 (переглянута у 1970 році) Міжнародної організації праці (Конвенцію ратифіковано із заявою Законом України № 2481-III від 29.05.2001 року «Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №132») кожна особа, яка користується відпусткою, передбаченою в цій Конвенції, отримує за повний період цієї відпустки принаймні свою нормальну чи середню заробітну плату, нараховану відповідно до методу, що визначається компетентним органом влади або іншим відповідним органом у кожній країні.

Якщо міжнародним договором або міжнародною угодою, в яких бере участь Україна, встановлено інші правила, ніж ті, що містить законодавство України про працю, то застосовують правила міжнародного договору або міжнародної угоди.

Суми, що належать до виплати згідно з §1 ст. 7 Міжнародної Конвенції №132, виплачуються зацікавленій особі до відпустки, якщо інше не передбачено в угоді, що стосується цієї особи і роботодавця. 

Таким чином, за наявності окремої угоди між працівником і роботодавцем про надання та строки оплати відпустки, коли у зв’язку зі зверненням працівника про надання такої відпустки у стислі строки, не передбачені графіком відпусток, неможливо провести її оплату відповідно до вимог ст. 115 КЗпПта ст. 21 Закону «Про відпустки», оплата відпустки може бути проведена у строки, визначені окремою угодою, як це передбачено нормами  ст.7  Міжнародної Конвенції №132.

Барське бюро правової допомоги
Вінницького МЦ з надання безплатної вторинної правової допомоги
м. Бар, вул. Героїв Майдану 6
тел. (04341) 2-15-55