Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5436
Вчора 16911
За цей тиждень 22347
За минулий тиждень 105557
За цей місяць 366308
За минулий місяць 266713
За весь час 5622213
Правила розумного карантину. Чистота інформації
22 Травня 2020

21 травня під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання розглянули низку питань щодо пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в області.

Перше питання порядку денного стосувалося можливості відкриття закладів дошкільної освіти Вінниччини. В області до запровадження карантину функціонувало 779 закладів дошкільної освіти для 54,1 тис. дітей.

Враховуючи запровадження з 22 травня 2020 року в Україні адаптивного карантину, епідеміологічну ситуацію в області, зростання попиту на послуги закладів дошкільної освіти та у зв’язку із переходом на наступний етап пом’якшення карантину, за результатами голосування та з урахуванням обговорень, комісія вирішила: на засіданнях відповідних комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розглянути питання щодо можливості відкриття закладів дошкільної освіти з 25 травня  2020 року після отримання дозволу від територіальних органів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за результатами аналізу придатності питної води.

Також райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування спільно із засновниками та керівниками закладів дошкільної освіти рекомендовано: забезпечити працівників закладів дошкільної освіти засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо. Забезпечити додержання у закладах дошкільної освіти вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень, вологого прибирання кожні 2 години, температурного скринінгу, централізованого збору та утилізації засобів індивідуального та колективного захисту, заборони контактних ігор.

Під час засідання члени обласної комісії також розглянули питання про відновлення автобусного сполучення у Вінницькій області.

За підсумками роботи комісія вирішила відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на міському, приміському та внутрішньообласному сполученні з урахуванням затверджених рекомендацій щодо протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину, у зв’язку із поширенням COVID – 19.

Учасники засідання також розглянули питання про заходи щодо організації та проведення евакуаційних заходів під час виникнення надзвичайних ситуацій в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19, розроблені Державною службою України з надзвичайних ситуацій.


Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/27176-oblasna-komisiia-z-pytan-teb-ta-ns-rozhlianula-nyzku-pytan-v-ramkakh-perekhodu-oblasti-do-adaptyvnoho-karantynu