Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3394
Вчора 7380
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 48382
За цей місяць 33645
За минулий місяць 224679
За весь час 4025843
24 Березня 2020

Для Вінницької області, як аграрного регіону,  ключовим питанням є розвиток  агропромислового комплексу, «тому проведення посівної кампанії ми винесли на рівень державного значення, працюючи спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України»,- зазначив сьогодні під час брифінгу в ОДА голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Очільник області наголосив,що до початку роботи  роботодавці мають забезпечити працівників, задіяних на сільгоспроботах, засобами індивідуального захисту. Також необхідно дотримуватись інструкцій щодо дезінфекції будь-якого сільськогосподарського процесу.

«Наразі ми очікуємо,що профільне міністерство,  спільно з МОЗ розроблять  конкретні рекомендації, що стосуються дезінфекції, які ми доведемо до відома аграріїв області»,- підкреслив Владислав Скальський.

Також голова ОДА повідомив, що  в області вже розроблений проєкт розпорядження, аби надати  змогу працювати спеціалізованим насіннєвим магазинам.Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/25315-vladyslav-skalskyi-posivna-kampaniia-v-oblasti-vidbuvaietsia-za-planom