Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2109
Вчора 7730
За цей тиждень 44524
За минулий тиждень 51916
За цей місяць 81703
За минулий місяць 224679
За весь час 4074489
27 Лютого 2020
Сьогодні, 27 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Мандрики відбулася нарада з очільниками органів місцевого самоврядування. У зібранні також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний, керівники низки структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних служб.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто низку важливих питань.

Так, роз’яснення щодо нарахувань за доставку газу газорозподільними компаніями та їх сплати за окремою платіжкою надав фахівець з адміністративної діяльності Барської дільниці Жмеринського УГГ АТ «Вінницягаз» Олександр Кирилюк.

Щодо можливостей співфінансування ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого та державного значення поінформувала начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Людмила Рудик.

Про виконання бюджету за 2 місяці поточного року та прогнозні показники за підсумками І кварталу йшлося у виступі начальника управління фінансів райдержадміністрації Ірини Гуменюк.

Про оновлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів надав роз’яснення присутнім начальник відділу у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Василь Рощук.

Виступ начальника відділу освіти райдержадміністрації Алли Сторожук стосувався заходів щодо оптимізації навчальних закладів району.

З питання забезпечення фінансування на утримання ФАПів надав інформацію головний лікар КНП «Барський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Володимир Капиця.

Про інформування населення щодо проведення заходів із застосування гербицидів та пестицидів йшлося у виступі головного спеціаліста з фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Анатолія Солецького.                                                  

Також під час наради було розглянуте питання готовності сільських, селищної рад до участі в 17 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад.