Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3540
Вчора 7380
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 48528
За цей місяць 33791
За минулий місяць 224679
За весь час 4025992
27 Лютого 2020
26 лютого відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, яке вів голова районної робочої групи, заступник голови райдержадміністрації Микола Мандрика. 

У засіданні взяли участь: члени районної робочої групи та голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий.

Порядок денний засідання передбачав опрацювання та обговорення інформації щодо підприємств району, які за січень 2020 року нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам (що працювали повний місяць) у розмірах нижче законодавчо встановленої заробітної плати. 

Друге питання стосувалося офіційного оформлення найманих працівників на підприємствах району та у підприємців.      
 
Олександр  Іконніков – головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області коротко зупинився на дотриманні нормативів законодавства (загалом) та довів про наслідки щодо неофіційного працевлаштування.

Спільно з членами робочої групи обговорили заходи,  які необхідно  вжити щодо запобігання  неофіційному працевлаштуванню.

Голова районної робочої групи, заступник голови райдержадміністрації Микола Мандрика подякував присутнім за участь у роботі.

По завершенні роботи голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий наголосив, що важливим фактором сприяння легалізації зайнятості і заробітної плати є проведення роз’яснювальної роботи з роботодавцями, важливість оформлення належним чином трудових відносин.       


Управління соціальної політики райдержадміністрації