За цей місяць 34174
За минулий місяць 224679
За весь час 4026375
25 Лютого 2020
22 лютого у м. Вінниця відбувся відкритий чемпіонат області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед дітей, юнаків та юніорів. Близько 140 учасників із 9 районів Вінницької області виборювали першість у різних вікових та вагових категоріях.

Чотири золоті та одна срібна винагороди – такий здобуток 7 спортсменів клубу спортивних єдиноборств  «ДАО» з м.Бара, які теж брали участь у цих змаганнях.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали: Бородкін Дмитро, Плахотнюк Михайло, Яцков Ілля та Бородатий Іван, срібло виборола Мазуренко Єлизавета.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк М.В., Стефанов В.О. та Любарський Р.С.

Поїздка на змагання відбулась за сприяння почесного президента клубу «ДАО» Маніти Ю.П. та батьківського комітету.