Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 10868
Вчора 14120
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 101150
За цей місяць 339554
За минулий місяць 266713
За весь час 5595075
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
13 Лютого 2020
Сьогодні, 13 лютого, голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий побував у військовій частині А 0853 м.Бара, яка є одним з підрозділів інженерних військ Збройних Сил України.

Командир частини, начальник Барського гарнізону полковник ЗСУ Олег Предиткевич розповів очільнику району, що на сьогодні військова частина 100-відсотково укомплектована військовослужбовцями. Всі вони гідно і сумлінно несуть військову службу. Як приклад – неодноразові досягнення барських інженерів та понтонників під час військових навчань. 

Так, на річці Дніпро понтонно-мостовим батальйоном було успішно організовано і забезпечено паромну переправу техніки на відстані понад 5 км від одного берега до другого. 

Також військовослужбовці в/ч А 0853 причетні ще до одного досягнення – вперше у Збройних Силах України при переправленні техніки БМ-21 «Град» були здійснені бойові стрільби з парома посеред річки Дніпро.

Варто зазначити, що близько 90 відс. особового складу військової частини - учасники АТО/ООС.

Полковник ЗСУ Олег Предиткевич, який вже більше 20 років очолює військову частину А 0853, приділяє значну увагу забезпеченню належних умов для функціонування усіх підрозділів частини. Зокрема суттєво поліпшено матеріально-технічну базу. Вся техніка у робочому стані, знаходиться під навісами чи в сховищах. 

До речі, інспекційна перевірка, проведена Міністром оборони в жовтні 2019 року, підтвердила високий професійний рівень командування військової частини А 0853.

Проте, як зазначив у розмові з головою райдержадміністрації Олег Предиткевич, не всі питання, які потребують розв’язання, належать до компетенції начальника Барського гарнізону.

Наприклад, надзвичайно актуальною є тема облаштування тротуару на прилеглій до військової частини території. Але звернення військових до міської ради поки що не дало очікуваного результату. Та все ж командування частини сподівається, що ця проблема буде вирішена. 

При цьому варто взяти до уваги, що завдяки дислокації в м.Барі військової частини чимало людей отримали можливість працевлаштуватися, до бюджету міської ОТГ сплачується значна сума податку з доходів фізичних осіб. Крім того, у минулі роки військові ніколи не відмовляли у наданні техніки при надзвичайних ситуаціях, зокрема для розчищення доріг від снігових заметів.

Голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий обговорив з командиром військової частини А 0853 Олегом Предиткевичем ще низку питань та оглянув територію інженерного містечка.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації