Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7557
Вчора 7455
За цей тиждень 37184
За минулий тиждень 50051
За цей місяць 202389
За минулий місяць 219688
За весь час 3755899
13 Лютого 2020
Сьогодні, 13 лютого, голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий побував у військовій частині А 0853 м.Бара, яка є одним з підрозділів інженерних військ Збройних Сил України.

Командир частини, начальник Барського гарнізону полковник ЗСУ Олег Предиткевич розповів очільнику району, що на сьогодні військова частина 100-відсотково укомплектована військовослужбовцями. Всі вони гідно і сумлінно несуть військову службу. Як приклад – неодноразові досягнення барських інженерів та понтонників під час військових навчань. 

Так, на річці Дніпро понтонно-мостовим батальйоном було успішно організовано і забезпечено паромну переправу техніки на відстані понад 5 км від одного берега до другого. 

Також військовослужбовці в/ч А 0853 причетні ще до одного досягнення – вперше у Збройних Силах України при переправленні техніки БМ-21 «Град» були здійснені бойові стрільби з парома посеред річки Дніпро.

Варто зазначити, що близько 90 відс. особового складу військової частини - учасники АТО/ООС.

Полковник ЗСУ Олег Предиткевич, який вже більше 20 років очолює військову частину А 0853, приділяє значну увагу забезпеченню належних умов для функціонування усіх підрозділів частини. Зокрема суттєво поліпшено матеріально-технічну базу. Вся техніка у робочому стані, знаходиться під навісами чи в сховищах. 

До речі, інспекційна перевірка, проведена Міністром оборони в жовтні 2019 року, підтвердила високий професійний рівень командування військової частини А 0853.

Проте, як зазначив у розмові з головою райдержадміністрації Олег Предиткевич, не всі питання, які потребують розв’язання, належать до компетенції начальника Барського гарнізону.

Наприклад, надзвичайно актуальною є тема облаштування тротуару на прилеглій до військової частини території. Але звернення військових до міської ради поки що не дало очікуваного результату. Та все ж командування частини сподівається, що ця проблема буде вирішена. 

При цьому варто взяти до уваги, що завдяки дислокації в м.Барі військової частини чимало людей отримали можливість працевлаштуватися, до бюджету міської ОТГ сплачується значна сума податку з доходів фізичних осіб. Крім того, у минулі роки військові ніколи не відмовляли у наданні техніки при надзвичайних ситуаціях, зокрема для розчищення доріг від снігових заметів.

Голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий обговорив з командиром військової частини А 0853 Олегом Предиткевичем ще низку питань та оглянув територію інженерного містечка.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації