Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 11160
Вчора 14120
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 101441
За цей місяць 339846
За минулий місяць 266713
За весь час 5595368
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
13 Лютого 2020
Ми захищаємо інтереси людей, знаходимо рішення як знизити навантаження платіжок на сімейні бюджети українців.

11 лютого на засіданні НКРЕКП схвалено проект рішення, який удосконалює механізм визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

Так, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

· 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

· 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

· 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

Прийняття зазначеного проекту рішення НКРЕКП планується в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на нових побутових споживачів та побутових споживачів, які не здійснювали споживання природного газу в минулому газовому році.


Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України