Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7586
Вчора 7455
За цей тиждень 37213
За минулий тиждень 50051
За цей місяць 202418
За минулий місяць 219688
За весь час 3755928
16 Січня 2020

Сьогодні, 16 січня, під керівництвом голови райдержадміністрації Євгенія Дубового відбулося засідання організаційного комітету з підготовки і проведення в районі заходів з відзначення Дня Соборності України.

Відкриваючи зібрання, очільник району зазначив, що з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації, 22 січня в Україні урочисто відзначатимуть на загальнодержавному рівні День Соборності України.

Євгеній Дубовий наголосив, що наш район також повинен підготуватися належним чином до відзначення Соборності України та провести на високому патріотичному, організаційному рівні усі заплановані заходи.

Члени оргкомітету докладно обговорили формат відзначення на теренах Барського району Дня Соборності України та визначили основні напрями підготовчої роботи.
22 січня відбудуться урочисті збори до Дня Соборності України у залі засідань Будинку рад та покладання квітів до фотостели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО/ООС.
У навчальних закладах, бібліотеках, музеях району передбачено проведення навчально-виховних заходів, круглих столів, лекцій, конференцій, виставок тематичної літератури, присвячених висвітленню подій, пов’язаних з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації